Ο Τζήλος στο Ξάνθη - Ολυμπιακός, ο Κουτσιαύτης στο Ατρόμητος - Άρης


ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Ο Τζήλος στο Ξάνθη – Ολυμπιακός, ο Κουτσιαύτης στο Ατρόμητος – Άρης

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

17:15 Αστέρας-ΠΑΣ Γιάννινα 
Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Μιχαήλ Παπαδάκης (Ηρακλείου), Ιωάννης Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)
4ος: Βασίλειος Φωτιάς (Πέλλας)

19:30 ΑΕΚ-Λαμία 
Διαιτητής: Αναστάσιος Παπαπέτρου (Αθηνών)
Βοηθοί: Αντώνιος Σινιοράκης (Χανίων), Μιχαήλ Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής)
4ος: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)

ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

15:30 Ξάνθη-Ολυμπιακός
Διαιτητής: Αθανάσιος Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Ράινχαρντ Μπουξμπάουμ (Ανατολικής Αττικής), Δημήτριος Γκίκας (Λάρισας)
4ος: Γεώργιος Βρέσκας (Πιερίας)

17:15 ΟΦΗ-Παναθηναϊκός
Διαιτητής: Εμμανουήλ Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Χρυσούλα Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής), Ηλίας Αλεξέας (Μεσσηνίας)
4ος: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης)

19:00 Ατρόμητος-Άρης 
Διαιτητής: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας)
Βοηθοί: Κωνσταντίνος Ψαρής (Ζακύνθου), Κωνσταντίνος Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Φώτιος Φωτιάδης (Καστοριάς)

19:30 ΠΑΟΚ-Λάρισα
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Ηλίας Κωνσταντίνου (Πρέβεζας-Λευκάδας), Ανδρέας Φωτόπουλος (Αθηνών)
4ος:  Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών)

ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

19:00 Παναιτωλικός-Απόλλων Σμύρνης 
Διαιτητής: Ευάγγελος Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Σπυρίδων Βασιλόπουλος (Έβρου), Ανδρέας Μεϊντάνας (Αχαΐας)
4ος: Γεώργιος Λάμπρου (Ευβοίας)

19:30 Πανιώνιος-Λεβαδειακός
Διαιτητής: Γεώργιος Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Αντώνιος Καρατζίκας (Αθηνών), Θεόφιλος Μωυσιάδης (Ηπείρου)
4ος: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

Close

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο