Οι υποψήφιοι για τα υπηρεσιακά συμβούλια εκπαίδευσης Θεσσαλίας

Δημοσιεύθηκε στις: 13 Οκτωβρίου 2012, 02:20

Ανακηρύχτηκαν οι υποψήφιοι για την εκλογή τους ως αιρετά μέλη στο ΑΠΥΣΠΕ, στο ΠΥΣΠΕ και στο ΠΥΣΕΕΠ στις εκλογές της 7ης Νοεμβρίου.

Αναλυτικά:

ΑΠΥΣΠΕ

Για το Ανώτερο Περιφερειακό Υπηρεσιακό Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης (Α.Π.Υ.Σ.Π.Ε) Θεσσαλίας είναι οι εξής:

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ

ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ, ΚΙΝΗΣΕΙΣ, ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ Π.Ε

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΟΥΛΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΑΟΥΛΑ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΖΩΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΙΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΛΛΙΑ  ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΑΡΓΥΡΙΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΟΦΑΔΙΤΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΥΝΝΕΦΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΛΑΣΣΗ

ΤΣΙΑΚΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΦΩΛΙΑ  ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΔΑΚΕ/Π.Ε

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΝΑΣΤΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΟΛΥΖΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΖΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΨΑΡΡΑΣ  ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ – ΑΝΕΝΤΑΧΤΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ Π.Ε

ΒΑΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΓΑΛΑΝΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΥΤΙΔΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΝΤΑΛΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

ΜΠΟΥΡΓΚΑΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΝΑΝΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΠΥΡΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΕΣΑΚ – ΔΕΕ

(Το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το Π.Α.Μ.Ε)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΒΑΡΔΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΓΙΩΤΑΣ – ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΚΙΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΓΚΟΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΗ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΟΣΧΟΚΑΡΦΕΝΙΑ (ΦΕΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΖΙΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΤΣΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΟΥΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΟΥΣΤΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ (ΜΕΝΙΟΣ) του ΘΩΜΑ

ΜΠΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΜΠΟΡΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΥΣΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΕΤΡΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΙΡΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ

ΤΣΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Ε. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: Π.Α.Σ.Κ/ΔΗ.ΣΥ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε

ΚΟΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΑΝΟΥ ΕΦΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ

ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΤΣΙΟΥΛΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΠΥΣΕΕΠ

Για το Περιφερειακό Υπηρεσιακό Συμβούλιο Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Π.Υ.Σ.Ε.Ε.Π) Θεσσαλίας είναι οι εξής:

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΕΝΙΑΙΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΑΪΤΑΝΑ  ΜΑΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΑΤΣΟΥ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ

ΡΑΠΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΤΟΤΣΙΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β. ΕΣΑΚ – ΔΕΕ (Το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το Π.Α.Μ.Ε)

ΤΕΛΙΟΥ  ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΥΣΠΕ

Για το περιφερειακό υπηρεσιακό συμβούλιο Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Λάρισας (ΠΥΣΠΕ) είναι τέλος οι εξής:

Α. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (Α.Κ.Ε.)

  1. ΤΖΙΟΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ

            ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ Π.Ε

  1. ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΣΥΝΝΕΦΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΒΛΑΣΗ
  3. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Γ.  ΔΑΚΕ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

     ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε

  1. ΓΚΟΥΤΖΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΔΡΑΓΑΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ
  4. ΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΤΣΙΤΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δ. ΕΣΑΚ – ΔΕΕ

  1. ΓΙΩΤΑΣ – ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΓΚΙΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΓΚΟΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΗ
  4. ΖΙΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΑΤΣΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΜΠΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  8. ΜΥΣΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  9. ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  11. ΤΣΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Ε.  Π.Α.Σ.Κ. – ΔΗ.ΣΥ.

                  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

                   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

  1. ΛΑΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  2. ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΧΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

newsroom onlarissa.gr

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ