Ορκωμοσία την Παρασκευή στη σχολή επιστημών υγείας


ΛΑΡΙΣΑ

Ορκωμοσία την Παρασκευή στη σχολή επιστημών υγείας

Ορκίζονται την ερχόμενη Παρασκευή 20 Ιουλίου φοιτητές της σχολής επιστημών υγείας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

Η ορκωμοσία θα γίνει στο αμφιθέατρο «Ιπποκράτης» στο κτήριο της ιατρικής βιοπόλις στο Μεζούρλο.

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΣΤΟ ΒΕΣΤΙΑΡΙΟ: 09:10

ΕΝΑΡΞΗ ΤΕΛΕΤΗΣ: 09:30

– Χαιρετισμός Πρύτανη Πανεπιστημίου Θεσσαλίας Καθηγητή Κ.Ι. Γουργουλιάνη.

– Χαιρετισμός Κοσμήτορα Σχολής Επιστημών Υγείας, Καθηγητή Ι.Ε. Μεσσήνη.

-Χαιρετισμός Αναπληρωτή Πρόεδρου Τμήματος Ιατρικής Αναπληρωτή Καθηγητή κ. I. Στεφανίδη και έναρξη τελετής ορκωμοσίας αποφοίτων Τμήματος Ιατρικής.

– Χαιρετισμός Προέδρου Τμήματος Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας Καθηγητή κ. Ζ. Μαμούρη και έναρξη τελετής ορκωμοσίας αποφοίτων Τμήματος Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας.

– Χαιρετισμός Προέδρου Τμήματος Κτηνιατρικής Αν. Καθηγητή κ. Χ. Μπιλλίνη και έναρξη τελετής ορκωμοσίας αποφοίτων Τμήματος Κτηνιατρικής.

ΠΕΡΑΣ ΤΕΛΕΤΗΣ: 10:15

ΤΜΗΜΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΑ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Δαλαμάγκας Κυριάκος (ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΟΝ ΟΡΚΟ)

Ιωσήφ Ευαγγελία

Βελαλή Κυριακή

Καρλάφτη Ευθυμία

Μαρίνος Κωνσταντίνος

Κοτρογιάννη Φιλιώ

Κουρσιουμπάς Γεώργιος

Αργυρακούλη Ιωάννα

Πουλιτσίδου Μαρία

Πασχάλης Θανάσης

Σταμάτη Ανδρομάχη

Μπάμπης Ιωάννης

Καστρίτη Ελευθερία

Μουσικού Μαρία

Κατσιώτη Αικατερίνη

Μπαμπαλίτσα Σοφία-Δήμητρα

Ζάγουρας Αλέξανδρος

Κόλλια Ελπίδα

Γαβριήλ Θεοδόσης

Κολτσίδα Βαϊα

Περιβολιώτης Κωνσταντίνος

Οικονόμου Δημήτριος

Καλογηράτου Ευγενία

Παπακρίβος Ιωάννης

Πέτρου Ανδρέας

Παυλίδου Όλγα

Μπόμπου Ευφροσύνη

Κωστοπούλου Στυλιανή

Λούλατζης Ιωάννης

Σπαθάρας Βασίλειος-Ηλίας

ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΑ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Κλήμου Ζωή  (ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΟΝ ΟΡΚΟ)

Πάνου Μαργαρίτα-Μαρία

Κατέχου Αικατερίνη

Ψαρράκου Ιωάννα-Σοφία

Σβετζούρη Κυριακή

Παλούκη Βασιλική

Καμπούρης Ιωάννης

Κουτσού Ιωάννα

Χαλυβοπούλου Παυλίνα

Ντεζέ Ασημίνα

Πάντου Αμέλια

Αντωνόπουλος Διονύσιος

Κουτσοθεοδώρου Ελένη

Τσαχίδου Μπέλλα

Γκεβρέκης Απόστολος

Γεωργιάδου Αθηνά

Παπαθανασίου Δήμητρα

ΤΜΗΜΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΑ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

1. Βλάχου Μικέλα  (ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΟΝ ΟΡΚΟ)

2. Κοκκινάκη Κασσιόπη – Χριστίνα

3. Τσιομήτας Ευθύμιος

4. Άχλη Βασιλική – Μαρία

5. Ξειδάκης Αναστάσιος

6. Παπαθανασίου Άγγελος

Close

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο