Που μετατίθενται – τοποθετούνται εκπαιδευτικοί στη Λάρισα


ΛΑΡΙΣΑ

Που μετατίθενται – τοποθετούνται εκπαιδευτικοί στη Λάρισα

Με απόφαση του ΠΥΣΠΕ ν. Λάρισας μετατέθηκαν – τοποθετήθηκαν σε σχολικές μονάδες του νομού Λάρισας ή παρέμειναν στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ, οι παρακάτω εκπαιδευτικοί.

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΕΙΔΙΚΑ    ΣΧΟΛΕΙΑ  (ΣΜΕΑ)

Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
1ΝΤΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕΙΔΙΚΟ ΣΧ. ΔΑΔ ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
2ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΤ. Ε. 5ου ΔΗΜ. ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ

ΚΑΝΟΝΙΚΑ    ΣΧΟΛΕΙΑ

Β) Λοιποί Δάσκαλοι

Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
1ΚΕΦΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ1Ο ΛΑΡΙΣΑΣ43Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
2ΜΟΡΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
3ΤΣΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ1Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
4ΝΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2Ο ΛΑΡΙΣΑΣ1Ο  ΛΑΡΙΣΑΣ
5ΒΑΡΔΑΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2Ο ΛΑΡΙΣΑΣ37Ο  ΛΑΡΙΣΑΣ
6ΜΕΤΣΟΒΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ3Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
7ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ3Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
8ΡΟΥΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ4Ο ΛΑΡΙΣΑΣ1Ο ΦΑΛΑΝΗΣ
9ΝΑΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ6Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
10ΜΠΟΥΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ6Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
11ΚΥΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ6Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
12ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΑΤΙΝΑ7Ο ΛΑΡΙΣΑΣ30Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
13ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ7Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
14ΤΖΙΤΖΗ ΘΩΜΑΗ7Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
15ΧΑΤΖΗΑΥΓΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ9Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
16ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ10Ο ΛΑΡΙΣΑΣ41Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
17ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ16Ο ΛΑΡΙΣΑΣ38Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
18ΚΑΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ16Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
19ΣΚΥΦΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ16Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
20ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ16Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
21ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ24Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
22ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ25Ο ΛΑΡΙΣΑΣ26Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
23ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ26Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
24ΚΑΤΣΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ26Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
25ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ27Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
26ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ27Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
27ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ29Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
28ΒΑΪΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ30Ο ΛΑΡΙΣΑΣ1Ο ΦΑΛΑΝΗΣ
29ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙΤΗ30Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
30ΧΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ31Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
31ΞΑΝΘΟΣ ΞΑΝΘΟΣ32Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
32ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ36Ο ΛΑΡΙΣΑΣ39Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
33ΒΑΡΔΑΚΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ36Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
34ΚΟΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ36ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
35ΜΠΛΙΟΥΜΗ ΕΡΡΙΚΑ36ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜ.ΣΧ. ΖΑΠΠΕΙΟΥ
36ΜΠΛΟΓΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ42ο ΛΑΡΙΣΑΣ13Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
37ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ43ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜ.ΣΧ. ΖΑΠΠΕΙΟΥ
38ΜΠΖΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣΔΙΑΘΕΣΗ
39ΠΗΧΑ ΕΛΕΝΗ2Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣΔΙΑΘΕΣΗ
40ΜΗΤΣΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ3Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣΔΙΑΘΕΣΗ
41ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤΔΗΜ.ΣΧ. ΝΙΚΑΙΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
42ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣΔΗΜ.ΣΧ. ΝΙΚΑΙΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
43ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ1Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
44ΤΣΙΝΤΖΙΡΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ39ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
45ΓΚΡΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ37ο ΛΑΡΙΣΑΣ2Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
46ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ13ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
47ΠΑΣΧΟΥ ΜΑΙΡΗ38ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
48ΑΒΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ30ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
49ΓΚΙΟΒΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ43ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
50ΣΟΦΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ41ο ΛΑΡΙΣΑΣ31Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
51ΜΗΤΡΟΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΔΗΜ.ΣΧ. ΖΑΠΠΕΙΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
52ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ26ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
53ΝΤΑΟΥΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ2Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣΔΙΑΘΕΣΗ
54ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ1Ο ΦΑΛΑΝΗΣΔΙΑΘΕΣΗ
55ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ32Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένουν  κενές οργανικές θέσεις στα: 1ο Δ.Σ. ΦΑΛΑΝΗΣ (1),   Δ.Σ.ΖΑΠΠΕΙΟΥ (2)

Παραμένουν στη Διάθεση της Περιοχής Α΄ οι Δάσκαλοι: ΞΥΔΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΜΕΛΤΖΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ, ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ, ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΓΚΑΛΜΠΟΓΚΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΝΑΝΟΥ ΗΛΙΑ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ.

Β΄ ΠΕΡΙΟΧΗ.

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
1ΓΕΛΑΛΗ ΑΜΑΛΙΑ2Ο ΑΜΠΕΛΩΝΑΔ.Σ.ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ
2ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ3Ο ΑΜΠΕΛΩΝΑ1Ο ΑΜΠΕΛΩΝΑ
3ΛΑΠΠΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ3Ο ΑΜΠΕΛΩΝΑΔΙΑΘΕΣΗ
4ΓΚΙΖΛΗ ΦΑΝΗ1Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
5ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
6ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ2Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
7ΚΑΛΕΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ4Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥΔ.Σ. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
8ΜΠΑΤΖΙΤΕΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ4Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥΔ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
9ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΑΓΛΑΪΑ5Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
10ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΔ.Σ. ΠΥΡΓΕΤΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
11ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
12ΓΟΥΤΟΥ ΕΛΕΝΗ1Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
13ΠΟΥΛΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑΔ.Σ. ΟΜΟΛΙΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
14ΝΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΔ.Σ. ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
15ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑΔ.Σ. ΑΙΓΑΝΗΣΔΙΑΘΕΣΗ
16ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΔ.Σ. ΔΗΜΗΤΡΑΣ2Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ
17ΠΑΡΤΑΛΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗΔ.Σ. ΔΗΜΗΤΡΑΣΔ.Σ. ΠΥΡΓΕΤΟΥ
18ΔΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΔ.Σ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥΔ.Σ. ΔΗΜΗΤΡΑΣ
19ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2Ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
20ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣΔ.Σ. Μ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
21ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛΔ.Σ. ΧΑΛΚΗΣΔΙΑΘΕΣΗ
22ΣΙΜΟΥΛΗ ΖΩΗΔ.Σ. ΑΝΑΒΡΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
23ΚΑΛΑΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1Ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑΔΙΑΘΕΣΗ
24ΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
25ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΔ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
26ΤΣΙΓΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑΔ.Σ. ΔΗΜΗΤΡΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
27ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΑΡΗΣΔ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένουν  κενές οργανικές θέσεις στα Δημ. Σχολεία:  ΣΤΟΜΙΟΥ (1), ΚΑΡΙΤΣΑΣ (1), ΠΥΡΓΕΤΟΥ (1)

Παραμένουν στη Διάθεση της περιοχής  Β΄ οι Δάσκαλοι: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ, ΡΙΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Γ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΕΙΔΙΚΑ  ΣΧΟΛΕΙΑ

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις :  Στο Ειδικό Σχ. Γαλανόβρυσης (2)

ΚΑΝΟΝΙΚΑ  ΣΧΟΛΕΙΑ

Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
1ΛΑΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣΔ.Σ. ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
2ΤΖΗΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣΔ.Σ. ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
3ΤΣΙΠΝΗ ΜΑΡΘΑΔ.Σ. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
4ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΔ.Σ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
5ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΔ.Σ. ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
6ΔΟΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑΔ.Σ. ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
7ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΔ.Σ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
8ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΔ.Σ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
9ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΔ.Σ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
10ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣΔ.Σ. ΚΑΡΥΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
11ΑΡΣΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΔ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔ.Σ. ΛΥΚΟΥΔΙΟΥ
12ΤΣΙΛΙΓΚΑ ΞΑΝΘΗΔ.Σ. ΛΥΚΟΥΔΙΟΥΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένουν  κενές οργανικές θέσεις στα Δημ. Σχολεία: ΛΙΒΑΔΙΟΥ(1),

Παραμένει στη διάθεση της περιοχής  Γ΄ ο δάσκαλος: ΔΑΦΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Δ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΕΙΔΙΚΑ  ΣΧΟΛΕΙΑ

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις :  Στο Ειδικό Σχ. Φαρσάλων (1)

ΚΑΝΟΝΙΚΑ   ΣΧΟΛΕΙΑ

Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

1

ΤΑΟΥΣΑΝΗ ΑΡΙΑΝΘΗ1ο ΦΑΡΣΑΛΩΝΔΙΑΘΕΣΗ

2

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1ο ΦΑΡΣΑΛΩΝΔΙΑΘΕΣΗ

3

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ2ο ΦΑΡΣΑΛΩΝΔΙΑΘΕΣΗ

4

ΓΚΟΥΜΟΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2ο ΦΑΡΣΑΛΩΝΔΙΑΘΕΣΗ

5

ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3ο ΦΑΡΣΑΛΩΝΔΙΑΘΕΣΗ

6

ΠΡΟΣΜΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ4ο ΦΑΡΣΑΛΩΝΔΙΑΘΕΣΗ

7

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ          ΡΟΜΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑΔ.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΔΙΑΘΕΣΗ

8

ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΔ.Σ. ΕΥΥΔΡΙΟΥΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένει κενή οργανική θέση: 2ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ (1)

Παραμένει στη διάθεση της Δ΄ Περιοχής ο δάσκαλος: Καψάλης Αθανάσιος.

ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΕΙΔΙΚΑ    ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ

Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

1

ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗΕΙΔΙΚΟ Ν/Γ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣΔΙΑΘΕΣΗ

Δεν παραμένει κανένα οργανικό κενό

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ

Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
1ΠΑΪΣΗ ΑΓΟΡΗ4ο ΛΑΡΙΣΑΣ57Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
2ΚΑΦΦΕ ΓΕΩΡΓΙΑ6ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
3ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΕΛΕΝΗ9ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
4ΛΑΠΠΑ ΑΜΑΛΙΑ19Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
5ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ30Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
6ΦΑΝΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ36Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
7ΜΠΟΥΛΙΩΝΗ ΣΟΦΙΑ39Ο ΛΑΡΙΣΑΣ13Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
8ΓΚΑΡΛΕΜΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ50Ο ΛΑΡΙΣΑΣ47Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
9ΚΟΥΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ55Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
10ΤΖΗΚΑ ΙΩΑΝΝΑ56Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
11ΓΕΛΑΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ60Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
12ΣΤΑΤΗΡΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ1Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣΔΙΑΘΕΣΗ
13ΜΑΥΡΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΝ/Γ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
14ΠΥΡΓΙΔΗ ΑΝΝΑ47Ο ΛΑΡΙΣΑΣ55Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
15ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ57Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
16ΛΑΛΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ13Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
17ΤΟΛΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ55Ο ΛΑΡΙΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένουν  κενές  θέσεις : 1Ο Ν/Γ ΦΑΛΑΝΗΣ (1)

Παραμένουν στη Διάθεση της Περιοχής Α΄ οι Νηπιαγωγοί; ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΤΡΙΜΙΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Β΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
1ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1Ο ΑΜΠΕΛΩΝΑΔΙΑΘΕΣΗ
2ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΝ/Γ ΚΙΛΕΛΕΡΔΙΑΘΕΣΗ
3ΠΑΛΤΣΑΝΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ3Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
4ΚΩΣΤΑΒΕΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ5Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
5ΜΑΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ7Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
6ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΑ ΙΟΥΛΙΑΝ/Γ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥΝ/Γ ΟΣΣΑΣ
7ΒΑΪΟΥ ΕΛΛΗ1Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
8ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥΝ/Γ ΧΑΛΚΗΣ
9ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΡΟΔΟΠΗΝ/Γ ΣΤΟΜΙΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
10ΠΙΤΣΙΛΚΑ ΠΑΓΩΝΑΝ/Γ ΟΣΣΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
11ΜΟΥΤΣΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑΝ/Γ ΧΑΛΚΗΣΝ/Γ ΓΟΝΝΩΝ
12ΤΣΙΡΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑΝ/Γ ΓΟΝΝΩΝΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις: Ν/Γ ΚΑΡΙΤΣΑΣ(1)

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Β΄ οι Νηπιαγωγοί: ΛΑΣΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΑΜΕΛΑ, ΦΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΛΓΑ

Γ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΚΑΝΟΝΙΚΑ    ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ

Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
1ΛΙΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ2Ο ΕΛΑΣΣΟΝΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
2ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ3Ο ΕΛΑΣΣΟΝΑΣΔΙΑΘΕΣΗ
3ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑΝ/Γ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
4ΔΟΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑΝ/Γ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣΔΙΑΘΕΣΗ
5ΖΥΓΟΥΡΑ ΒΑΪΑΝ/Γ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥΔΙΑΘΕΣΗ
6ΣΦΗΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΝ/Γ ΠΡΑΙΤΩΡΙΟΥΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις:.Ν/Γ ΛΙΒΑΔΙΟΥ (1)

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Γ΄ οι Νηπιαγωγοί: ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ, ΜΠΟΥΜΠΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΝΤΕΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ, ΤΑΜΠΑΡΗ ΕΛΕΝΗ, ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ.

Δ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΚΑΝΟΝΙΚΑ  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ

Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

1

ΝΟΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ2Ο Ν/Γ ΦΑΡΣΑΛΩΝΔΙΑΘΕΣΗ

2

ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ3Ο Ν/Γ ΦΑΡΣΑΛΩΝΔΙΑΘΕΣΗ

3

ΤΣΕΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑΝ/Γ ΚΡΗΝΗΣΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις:. Ν/Γ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ (1)

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Δ΄ Νηπιαγωγών: ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Α΄ οι Εκπ/κοί:

Βασιλειάδου Γεσθημανή, Νατσούλη Μαρία, Σιούλα Μαρία, Αδαμοπούλου Στυλιανή, Πέρρη Καλλιόπη, Βακαλαθανασίου Μαρία, Πουρνάρα Χρυσάνθη, Καρανίκα Κων/να, Ντελή Ευαγγελία.

Β΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη Διάθεση της Β΄ Περιοχής οι Εκπ/κοί:

Κολίτσα Χάιδω, Ξάνθου Άννα, Νάκας Ευθύμιος

Γ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένει στη διάθεση της Γ΄ Περιοχής ο Εκπ/κός: Τσιγγέλης Κωνσταντίνος

ΓΥΜΝΑΣΤΩΝ

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Α΄ οι Εκπ/κοί:Αλεξίου Γεώργιος, Οικονόμου Νικόλαος, Μανούσιος Ευστάθιος, Βλάνδος Βασίλειος, Μιχάλη Παναγιώτα, Μέκρας Σπύρος, Σαρακίνας Βασίλειος, Δόλγηρα Φρίντα, Καρδάρας Βλάσης, Μαϊμάρης Δημήτριος, Τσιάρα Μιράντα, Γεωργίου Φώτιος, Καλέτσιος Ηλίας, Αλεβιζάκης Ευάγγελος, Προβίδα Ειρήνη, Παπαδόπουλος Χρήστος, Καραγεώργου Βασιλική, Γκουντούρα Χαρούλα, Αστερίου Θεανώ, Γκούμα Αικατερίνη, Φιλοκώστα Ελένη, Ευαγγέλου Ουρανία.

Κενές Θέσεις:καμία

Β΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη Διάθεση της Β΄ Περιοχής οι Εκπ/κοί: Μπαλωτής Θεόδωρος, Τσαρούχας Μιχαήλ, Κολοκοτρώνη Σταυρούλα, Κυρατζής Αντώνιος, Μπρούζα Αθηνά, Κουτσίνας Νικόλαος.

Κενές θέσεις:καμία

Γ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη διάθεση της Γ΄ Περιοχής οι Εκπ/κοί: Γάτσιος Κων/νος, Ζιάγκας Βασίλειος, Κώτσιου Ουρανία, Τσαπατόρη Ελένη, Μπατσίλα Μάρθα, Καλαμπούκα Παγώνα, Μηνάς Διονύσης.

Κενές θέσεις :καμία

Δ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη Διάθεση της Δ΄ Περιοχής οι Εκπ/κοί: Δημητρίου Ελένη, Κορομηλάς Κων/νος, Ιωακειμίδου Αναστασία, Τσιάρα Μαρία, Καραζήση Χαρίκλεια, Τσιτώτας Κων/νος

Κενές Θέσεις: καμία

ΜΟΥΣΙΚΩΝ

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Α΄ οι Εκπ/κοί: Κουτσοδόντη Ελένη, Μεταξιώτη Σοφία.

Κενές Θέσεις:καμία

Οι Δάσκαλοι και Νηπιαγωγοί που παραμένουν στη διάθεση των περιοχών μετάθεσης του ΠΥΣΠΕ ν. Λάρισας και έχουν υποβάλει δήλωση, εφόσον το επιθυμούν, μπορούν να υποβάλουν συμπληρωματική  δήλωση  τοποθέτησης σε  κενά  οργανικά  των περιοχών που  δεν  καλύφθηκαν,  από 2-7-2012 μέχρι και 6-07-2012 στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ ν. Λάρισας.

Για περισσότερες πληροφορίες στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ -τηλ:2410-256555.

Close

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο