Νέα διοίκηση εκλέγει το Νομαρχιακό Τμήμα Λάρισας της ΑΔΕΔΥ – Όλα τα ψηφοδέλτια

Δημοσιεύθηκε στις: 13 Νοεμβρίου 2017, 16:13

Η Ε.Γ. του Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ Λάρισας καλεί τους Αντιπροσώπους των Α/θμιων Σωματείων σε Τακτική Γενική Συνέλευση   την Τρίτη 14 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 4:30 μ.μ. στην αίθουσα εκδηλώσεων του 4ου Δημοτικού Σχολείου Λάρισας,  Κουμουνδούρου 17-19 

ΤΡΙΤΗ  14  NΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

04:30΄            Μ.Μ. Έναρξη
04:30΄- 06:30΄Μ.Μ. Εκλογή προεδρείου Γ.Σ
  Απολογισμός  πεπραγμένων
  Οικονομικός απολογισμός
  Κριτική πεπραγμένων
  Παρουσίαση υποψηφίων
Ο6:30΄- 09:00 Μ.Μ. Αρχαιρεσίες για την ανάδειξη νέας Ε.Γ. και Ε.Ε.

Αναλυτικά, τα ψηφοδέλτια και οι υποψήφιοι για τις αρχαιρεσίες είναι τα εξής:

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ

  ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ Δ.Υ.

 

Υποψήφιοι για Ε.Γ

 

 

                               Λαρίσης Κων/νος

 

                               Μερτζανίδης Κων/νος

 

                               Μπέης Νικόλαος

 

                               Ντάνη Γλυκερία

 

                               Τάνας Σπυρίδων

 

                              

Υποψήφιοι για Ε.Ε.

 

                               Χάμου Μαρία

 

ΔΗΜΟΣΙΟΥΠΑΛΛΗΛΙΚΗ    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

Το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το

 

 

Υποψήφιοι για Ε.Γ.

Βλαχόπουλος Μιχάλης

Γερασάκης   Δημήτρης

Γκαραλιάκος  Ζήσης

Γκιάτος  Γιάννης

Γκόγκας   Γιώργος

Ζούκας   Νίκος

Κατσάρα    Κατερίνα

Καφρίτσα    Μαρία

Καώνη   Αγάπη

Κοντοδήμος   Γιώργος

Κουτέ    Σταυρούλα

Μαντζιώκας    Δημήτρης

Παπαδόπουλος   Γιώργος

Σκόκα  Μαρία

Συμεωνίδου   Αφροδίτη

Σωκράτους  Σωκράτης

Για   ΕΕ

Ζιάνας  Γιάννης

Τσολάκης   Απόστολος

 

Δ.Α.Κ.Ε.   Δ.Υ.

 

Υποψήφιοι για Ε.Γ.

 

 

Ζαχαράκης Απόστολος

 

Νάκος Χρήστος

 

Παπαποστόλου Δημήτριος

 

Τζιατζιάς Μιχαήλ

 

Φωτόπουλος Γεώργιος

 

Χύτα Ευθυμία

 

Υποψήφιοι για Ε.Ε.

 

Αλβίζος Κων/νος

 

Φούντας Αθανάσιος

 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

(Ε.Α.Κ.)

 

Υποψήφιοι για Ε,Γ

 

Γκουνέλας Παύλος

Γκουντρουμπής Αθανάσιος

Κοκκάρα Άννα

Κοσμούογλου Χριστίνα

Μακατού Κρυσταλλία

Μαλτέζα Τριανταφυλλιά(Φιλιώ)

Μανωλοπούλου Ευθαλία

Μάρκου Χρήστος

Μητρουλιά-Αδαμοπούλου Ελένη

Νάστας Κων/νος

Νικολαϊδης Γεώργιος

Παπατζέλος Αθανάσιος

Τσακνάκης Ιωάννης

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ Ε.Ε.

 

Σωτηρίου Δήμητρα-Ευθαλία

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Αγωνιστικών  Παρεμβάσεων  Κινήσεων Συσπειρώσεων Δημοσίου

 

Υποψήφιοι για Ε.Γ.

Δαούλα Κατερίνα

Κοντελές Δημήτριος

Κοσμοπούλου Φωτεινή

Κριτσινιώτης Αθανάσιος

Μπαντής Νίκος

Μπίκα Δήμητρα

Παπαδόπουλος Δημήτριος

Πολυμερίδου Μαρία

Ρεμπάπης Παναγιώτης

Σεφεριάδου Ελένη

Χριστοδούλου Αστέριος

 

Υποψήφιοι για Ε.Ε.

Ταζέ Βάσω

 

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ