Ηττάται στο ημίχρονο στα Ψαχνά η ΑΕΛ

Με γκολ στα πρώτα λεπτά του αγώνα, η ΑΕΛ βρίσκεται με 1-0 πίσω στο σκορ στο ημίχρονο από τον Ηρακλή Ψαχνών.

Το γκολ ήρθε μόλις στο 9′ όταν μετά από σέντρα από δεξιά του Τάουερ, ο Σκόνδρας γλίστρησε και έδωσε τη δυνατότητα στον Σέγκο να νικήσει από πολύ κοντά τον Σέρεμετ και να κάνει το 1-0.

Λάθη επί λαθών για τους “βυσσινί”, που δεν έχουν βρει ρυθμό και παρουσιάζονται αγνώριστοι στην επίθεση.

Ο Μιχάλης Ζιώγας παρατάσσει την ΑΕΛ με αρκετές εκπλήξεις. Σέρεμετ, Παπαγεωργίου, Ραπτάκης, Σκόνδρας, Δημόπουλος, Νεμπεγλέρας, Μάγγος, Παπαϊωάννου, Χασομέρης, Ζεικίνια και Τσιμπάμπα είναι οι 11 που ξεκίνησαν για τη λαρισινή ομάδα.