Αποσπάσεις και τοποθετήσεις δασκάλων, νηπιαγωγών και γυμναστών σε σχολεία του νομού

1 Σεπτεμβρίου 2012, 10:32
Αποσπάσεις και τοποθετήσεις δασκάλων, νηπιαγωγών και γυμναστών σε σχολεία του νομού

Διαβάστε αναλυτικά την απόφαση του ΠΥΣΠΕ Λάρισας

Από το ΠΥΣΠΕ ν. Λάρισας ανακοινώθηκαν το πρωί του Σαββάτου οι αποσπάσεις-τοποθετήσεις Δασκάλων, Νηπιαγωγών και Γυμναστών σε σχολικές μονάδες του ν. Λάρισας για το διδακτικό έτος 2012-2013 ως εξής:

 

Α) ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ              ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΠΡΟΕΛΕΥΣΗ

1              1o  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΦΙΤΣΙΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ        Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ

2              1o  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ     Δ.Σ. ΜΕΓ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

3              1o  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΣΧΟΡΕΤΣΙΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ           1ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ

4              1o  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ            4ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

5              2ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΓΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ             Δ.Σ. ΚΑΡΥΑΣ

6              2ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ           37ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

7              2ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΝΑ            30ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

8              4ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΠΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ      1ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

9              4ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ              1ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

10           4ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΡΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ   ΑΠΟΣΠΑΣΗ

11           4ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  Δ.Σ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

12           4ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΝΤΑΟΥΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ         2ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

13           4ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ         ΑΠΟΣΠΑΣΗ

14           5ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        1ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

15           5ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΤΣΟΥΡΟΠΛΗ ΠΑΓΩΝΑ    Δ.Σ. ΓΛΑΥΚΗΣ

16           6ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΠΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ               ΔΙΑΘΕΣΗ Α”

17           6ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ Α”

18           6ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ          Δ.Σ. ΛΙΒΑΔΙΟΥ

19           6ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΓΟΥΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ           11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

20           7ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΓΚΑΛΜΠΟΓΚΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ       ΔΙΑΘΕΣΗ Α”

21           9ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΔΙΑΘΕΣΗ Α”

22           9ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΓΚΑΡΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ          3ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

23           9ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          1ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ

24           9ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΨΩΜΙΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ     ΑΠΟΣΠΑΣΗ

25           9ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΣΑΝΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ            Δ.Σ. ΕΥΫΔΡΙΟΥ

26           9ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ         1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ

27           9ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    ΑΠΟΣΠΑΣΗ

28           9ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΣΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ    Δ.Σ. ΦΑΛΑΝΗΣ

29           9ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΓΚΟΥΤΖΙΑΝΤΑΜΗ ΒΙΚΗ  3ο Δ.Σ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

30           9ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ             ΒΟΥΛΑΓΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ      ΑΠΟΣΠΑΣΗ

31           10ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ                12ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

32           10ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ             ΑΠΟΣΠΑΣΗ

33           11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  33ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

34           11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                17ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

35           11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 16ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

36           11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΡΟΥΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          36ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

37           12ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΠΟΚΟΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ      Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ

38           12ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΟΥΛΤΣΙΑΚΗ ΑΘΗΝΑ     Δ.Σ. ΓΛΑΥΚΗΣ

39           13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΤΣΙΟΥΡΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ      Δ.Σ. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ

40           13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΙΧΙΔΗ ΑΝΝΑ   3ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

41           13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ            32ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

42           13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ  1ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

43           13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΛΑΒΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ           Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ

44           14ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΟΥΝΙΑΤΣΙΩΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ    33ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

45           14ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                Δ.Σ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ

46           15ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ            ΑΠΟΣΠΑΣΗ

47           15ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΔΟΞΑΡΑ ΕΛΕΝΗ                Δ.Σ. ΓΟΝΝΩΝ

48           15ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΙΟΥΣΗ ΑΚΡΙΒΟΥΛΑ        ΑΠΟΣΠΑΣΗ

49           16ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΟΝΙΑΡΗ ΑΓΑΘΗ             37ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

50           18ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     ΑΠΟΣΠΑΣΗ

51           19ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΔΑΡΔΑΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ            Δ.Σ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

52           19ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΕΓΑ ΣΩΤΗΡΙΑ Δ.Σ. ΦΑΛΑΝΗΣ

53           19ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ         Δ.Σ. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ

54           19ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ.Σ. ΧΑΛΚΗΣ

55           22ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΠΡΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ               ΑΠΟΣΠΑΣΗ

56           22ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΟΥΤΙΝΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ   ΑΠΟΣΠΑΣΗ

57           23o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΤΖΑΡΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ        1ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

58           23o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΑΝΘΗ         Δ.Σ.ΧΑΛΚΗΣ

59           23o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΖΕΣΤΑ ΝΙΚΗ        Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ

60           24ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ              12ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

61           24ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΠΕΝΤΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ    Δ.Σ. ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ

62           25ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ         ΑΠΟΣΠΑΣΗ

63           25ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΑΚΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ         21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

64           25ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΠΟΥΤΑΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ          1ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

65           25ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

66           25ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΓΟΥΣΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ            21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

67           27ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΑΡΧΟΝΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ       Δ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

68           27ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ      11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

69           27ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ  Δ.Σ. ΚΟΙΛΑΔΑΣ

70           27ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΝΤΕΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       3ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ

71           29ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ             Δ.Σ. ΚΡΑΝΕΑΣ

72           29ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΩΤΣΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ           Δ.Σ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

73           32ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΣΚΟΥΡΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ               16ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

74           32ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΠΑΖΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ     Δ.Σ. ΒΟΙΩΤΙΑΣ

75           32ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΣΟΥΛΤΣΙΩΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ         Γ΄ΑΘΗΝΑΣ

76           33o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΑΡΑΜΑΝΕ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 29ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

77           33o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ       39ο Δ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ

78           33o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ        4ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

79           37ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ        25ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

80           37ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΑΤΣΕΛΑ ΕΛΕΝΗ              Δ.Σ. ΣΩΤΗΡΙΤΣΑΣ

81           39ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΡΗΓΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ          33ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

82           39ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         2ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ

83           39ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    ΑΠΟΣΠΑΣΗ

84           42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΕΛΤΖΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ    ΔΙΑΘΕΣΗ Α”

85           42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΗΤΡΑ ΑΝΝΑ   Δ.Σ. ΧΑΛΚΗΣ

86           42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΧΑΤΖΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ      18ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

87           43o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝ.      ΑΠΟΣΠΑΣΗ

88           44o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

89           44o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΤΣΙΑΚΛΑΓΚΑΝΟΣ ΚΩΝ.  26ο Δ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ

90           44o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΟΥΤΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ      42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

91           44o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ      42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

92           44o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ             42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

93           44o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ          42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

94           44o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ          1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ

95           44o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       ΑΠΟΣΠΑΣΗ

96           44o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΠΟΥΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ       ΑΠΟΣΠΑΣΗ

97           44o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΤΖΙΝΤΖΙΡΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ    ΑΠΟΣΠΑΣΗ

98           1ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ      ΔΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ          11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

99           1ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ      ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ    Δ.Σ. ΚΡΑΝΕΑΣ

100         2ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ      ΓΚΡΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ            37ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

101         2ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ      ΝΤΙΖΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ              Δ.Σ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ

102         2ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ      ΤΣΙΛΙΓΚΑ ΞΑΝΘΗ              Δ.Σ. ΛΥΚΟΥΔΙΟΥ

103         2ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ      ΜΥΣΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ    Δ.Σ. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ

104         3ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ      ΚΩΣΤΙΚΑ ΕΛΕΝΗ               Δ.Σ. ΛΙΒΑΔΙΟΥ

105         3ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ      ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ          1ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

106         3ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ      ΔΗΜΗΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΑΠΟΣΠΑΣΗ

107         1ο Δ.Σ. ΦΑΛΑΝΗΣ            ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ      4ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ

108         1ο Δ.Σ. ΦΑΛΑΝΗΣ            ΜΑΝΩΛΑ ΠΕΛΑΓΙΑ         23ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

109         1ο Δ.Σ. ΦΑΛΑΝΗΣ            ΓΕΡΑΣΗ ΦΙΛΟΜΗΛΑ       Δ.Σ. ΔΑΜΑΣΙΟΥ

110         Δ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ      ΞΥΔΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΔΙΑΘΕΣΗ Α’

111         Δ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ      ΤΖΗΜΑ ΕΥΑΝΘΙΑ             Δ.Σ. ΖΑΠΠΕΙΟΥ

112         Δ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ      ΠΙΛΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΑΠΟΣΠΑΣΗ

113         Δ.Σ. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ                ΝΑΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    9ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

114         Δ.Σ. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ                ΣΟΛΤΑ ΙΩΑΝΝΑ                Δ.Σ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ

115         Δ.Σ. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ                ΓΚΕΡΜΠΕΣΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ     ΑΠΟΣΠΑΣΗ

116         Δ.Σ. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ                ΑΓΓΕΛΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ    ΑΠΟΣΠΑΣΗ

117         1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ     ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ        21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

118         1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ     ΧΑΤΖΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ     ΑΠΟΣΠΑΣΗ

119         1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ     ΨΩΜΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ           ΑΠΟΣΠΑΣΗ

120         2ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ     ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ        ΑΠΟΣΠΑΣΗ

121         2ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ     ΤΑΡΑΤΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ        ΑΠΟΣΠΑΣΗ

122         2ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ     ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ      ΑΠΟΣΠΑΣΗ

123         1ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ        ΜΑΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                Δ.Σ.ΛΙΒΑΔΙΟΥ

124         3ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ        ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ      ΔΙΑΘΕΣΗ Β’

125         3ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ        ΤΖΙΟΥΦΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ       Δ.Σ.ΡΟΔΙΑΣ

126         3ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ        ΦΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΑΠΟΣΠΑΣΗ

127         2ο Δ.Σ. ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΡΙΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ        ΔΙΑΘΕΣΗ Β’

128         1ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ           ΣΚΑΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                3ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ

129         2ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΡΕΤΗ     Δ.Σ. ΚΡΑΝΕΑΣ

130         3ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ           ΤΖΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ             1ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ

131         3ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ           ΚΑΜΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ.Σ.ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

132         3ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ           ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ       ΑΠΟΣΠΑΣΗ

133         4ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ           ΔΟΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     ΑΠΟΣΠΑΣΗ

134         5ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ           ΚΟΥΤΑΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ        Δ.Σ. ΣΩΤΗΡΙΤΣΑΣ

135         Δ.Σ. ΑΙΓΑΝΗΣ     ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ     ΑΠΟΣΠΑΣΗ

136         Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ          ΑΛΜΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΗ       ΑΠΟΣΠΑΣΗ

137         Δ.Σ. ΓΛΑΥΚΗΣ     ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ            27ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

138         Δ.Σ. ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΤΑΜΠΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΑΠΟΣΠΑΣΗ

139         Δ.Σ. ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΝΤΟΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ         ΑΠΟΣΠΑΣΗ

140         Δ.Σ. ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ        ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ               ΑΠΟΣΠΑΣΗ

141         Δ.Σ. ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ        ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ             ΑΠΟΣΠΑΣΗ

142         Δ.Σ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ    ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ Β΄

143         Δ.Σ. ΟΜΟΡΦΟΧΩΡΙΟΥ   ΜΑΝΗΣ ΑΔΑΜΟΣ            ΑΠΟΣΠΑΣΗ

144         Δ.Σ. ΟΜΟΡΦΟΧΩΡΙΟΥ   ΧΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ         ΑΠΟΣΠΑΣΗ

145         1ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ        ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.Σ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

146         1ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ        ΣΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             Δ.Σ. ΛΥΚΟΥΔΙΟΥ

147         1ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ        ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ      ΑΠΟΣΠΑΣΗ

148         2ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ        ΔΑΦΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ    ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

149         2ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ        ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ       ΑΠΟΣΠΑΣΗ

150         2ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ        ΤΕΓΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     Δ.Σ. ΛΟΥΤΡΟΥ

151         3ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ        ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ        ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

152         3ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ        ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 2ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

153         Δ.Σ. ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ          ΤΣΕΤΣΙΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ       ΑΠΟΣΠΑΣΗ

154         Δ.Σ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ        ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ               ΑΠΟΣΠΑΣΗ

155         Δ.Σ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ        ΖΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ   ΑΠΟΣΠΑΣΗ

156         Δ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ               ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             Δ.Σ. ΛΙΒΑΔΙΟΥ

157         Δ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ               ΚΑΤΣΙΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΑΠΟΣΠΑΣΗ

158         Δ.Σ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ           ΑΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  Δ.Σ. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ

159         1ο Δ.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ          ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ          ΑΠΟΣΠΑΣΗ

160         1ο Δ.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ          ΒΛΑΧΑΒΑ ΓΑΡΟΥΦΑΛΛΙΑ             ΑΠΟΣΠΑΣΗ

161         1ο Δ.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ          ΠΛΑΚΙΑΣ ΘΩΜΑΣ            ΑΠΟΣΠΑΣΗ

162         3ο Δ.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ          ΓΙΑΓΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ           17ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

163         4ο Δ.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ          ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΛΕΝΗ            ΑΠΟΣΠΑΣΗ

164         Δ.Σ. ΔΙΛΟΦΟΥ ΦΑΡΣΑΛΩΝ          ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ              ΑΠΟΣΠΑΣΗ

165         1ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ      ΠΑΠΑΜΙΧΟΥ ΑΝΝΑ        ΑΠΟΣΠΑΣΗ

166         29ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ        Δ.Σ. ΦΑΛΑΝΗΣ

167         33ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΛΑΪΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ        Δ.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ

168         Δ.Σ. ΛΙΒΑΔΙΟΥ   ΜΠΡΙΑΖΑ ΘΕΟΔΩΡΑ      ΑΠΟΣΠΑΣΗ

169         Δ.Σ. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ             ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ         ΑΠΟΣΠΑΣΗ

170         42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        16ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

171         3ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ         ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ              17ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

172         1ο Δ.Σ ΑΜΠΕΛΩΝΑ         ΜΠΑΤΖΙΤΕΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ        Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

173         1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ     ΠΙΤΙΓΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ       ΑΠΟΣΠΑΣΗ

174         25ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΓΚΙΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ          21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

175         33ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΛΕΙΤΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ             Δ.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ

176         37ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ         10ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

177         21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ   Δ.Σ. ΧΑΛΚΗΣ

178         Δ.Σ. ΚΑΡΥΑΣ       ΦΡΑΓΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ           ΑΠΟΣΠΑΣΗ

179         26ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΘΑΝΟΥ ΛΟΥΚΙΑ                1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ

180         1ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ           ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ        Δ.Σ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ

181         39ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ              43ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

182         3ο Δ.Σ ΤΥΡΝΑΒΟΥ            ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ            ΑΠΟΣΠΑΣΗ

183         21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΟΥΤΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ           26ο Δ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ

184         17ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ           27ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

185         16ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΧΑΤΖΗ ΕΥΑΝΘΙΑ               Δ.Σ. ΠΥΡΓΕΤΟΥ

186         36ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΖΕΡΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ             Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ

187         3ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ         ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 4ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

188         33ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΔΑΟΥΛΑ-ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ     Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ

189         37ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΧΑΤΖΙΜΙΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       Δ.Σ. ΕΥΫΔΡΙΟΥ

190         27ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΑΡΑΜΗ ΑΛΙΚΗ              7ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

191         9ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ               ΜΠΑΚΑΒΟΥ ΒΑΪΑ             2ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

192         Δ.Σ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ        ΛΥΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ              ΑΠΟΣΠΑΣΗ

193         11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΤΣΑΝΑΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ        1ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

194         1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ     ΝΤΟΥΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ        ΑΠΟΣΠΑΣΗ

195         4ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ         ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ          ΑΠΟΣΠΑΣΗ

196         Δ.Σ. ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΖΙΩΓΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ             18ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

197         1ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ      ΚΑΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ      ΑΠΟΣΠΑΣΗ

198         42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             ΑΠΟΣΠΑΣΗ

199         11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Δ.Σ. ΚΟΙΛΑΔΑΣ

200         12ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΟΖΑΡΗ ΜΑΡΙΑ                ΑΠΟΣΠΑΣΗ

201         2ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ     ΜΕΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         ΑΠΟΣΠΑΣΗ

202         7ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ               ΣΚΕΝΤΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ        11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

203         11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΑΡΑΔΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ    Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ

204         11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΠΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ         Δ.Σ.ΧΑΛΚΗΣ

205         17ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ           ΑΠΟΣΠΑΣΗ

206         10ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  29ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

207         29ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΤΣΙΛΗΚΑ ΑΡΕΤΗ                Δ.Σ. ΔΑΜΑΣΙΟΥ

208         43ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΟΚΟΛΙΟΥ ΑΝΝΑ            4ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

209         37ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΝΟΥΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ          2ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

210         Δ.Σ. ΦΑΛΑΝΗΣ  ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ        Δ.Σ. ΔΑΜΑΣΙΟΥ

211         42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΤΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΑΓΑΘΗ  ΑΠΟΣΠΑΣΗ

212         Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ                ΓΟΥΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ           ΑΠΟΣΠΑΣΗ

213         Δ.Σ. Μ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΡΙΖΟΥ ΣΟΦΙΑ     ΑΠΟΣΠΑΣΗ

214         4ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ           ΝΤΑΦΟΥΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ      Δ.Σ. ΛΟΥΤΡΟΥ

215         23ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΣΟΦΟΛΟΓΗ ΣΟΦΙΑ         4ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

216         12ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΤΖΗΚΑ ΜΑΡΙΑ   ΑΠΟΣΠΑΣΗ

217         16ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΑΝΙΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ           Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ

218         Δ.Σ. ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ          ΚΑΤΣΟΥΠΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ   ΑΠΟΣΠΑΣΗ

219         26ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΝΕΛΛΑ ΜΑΡΘΑ                Δ.Σ. ΕΡΕΤΡΕΙΑΣ

220         21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΠΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ            Δ.Σ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ

221         42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΓΚΟΥΝΤΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ      24Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

222         27ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΞΥΔΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   33ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

223         32ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΑΔΑΜΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ         ΑΠΟΣΠΑΣΗ

224         16ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΑΚΡΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ           41ο Δ..Σ ΛΑΡΙΣΑΣ

225         42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         3Ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

226         Δ.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ     ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ             ΑΠΟΣΠΑΣΗ

227         Δ..Σ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ                ΑΡΙΔΑ ΣΟΦΙΑ    ΑΠΟΣΠΑΣΗ

228         Δ.Σ. ΔΑΜΑΣΙΟΥ                ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ                ΔΙΑΘΕΣΗ Β΄

229         Δ.Σ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ        ΖΕΣΤΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ          ΑΠΟΣΠΑΣΗ

230         1ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ         ΖΕΣΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟΣΠΑΣΗ

231         1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ     ΔΑΛΑΝΙΚΑ ΣΤΕΛΛΑ         ΑΠΟΣΠΑΣΗ

232         1ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ               ΜΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ               Δ.Σ.ΓΟΝΝΩΝ

233         Δ.Σ. ΕΡΕΤΡΕΙΑΣ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ        ΑΠΟΣΠΑΣΗ

234         1ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ               ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ      ΑΠΟΣΠΑΣΗ

235         1ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ      ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ               Δ.Σ. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ

236         Δ.Σ.ΦΑΛΑΝΗΣ   ΣΑΡΑΤΖΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ    1ο Δ.Σ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

237         33ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΥ ΔΑΦΝΗ               ΑΠΟΣΠΑΣΗ

238         Δ.Σ. ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ          ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ                ΑΠΟΣΠΑΣΗ

239         Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ                ΚΟΥΤΕΛΙΔΑ ΜΑΡΙΑ         ΑΠΟΣΠΑΣΗ

240         Δ.Σ.ΚΟΙΛΑΔΑΣ  ΚΑΚΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ         ΑΠΟΣΠΑΣΗ

241         Δ.Σ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           ΜΙΤΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ            ΑΠΟΣΠΑΣΗ

242         1ο Δ.Σ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ            ΚΟΥΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ              ΑΠΟΣΠΑΣΗ

243         Δ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ    ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      Δ.Σ. ΠΥΡΓΕΤΟΥ

244         Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ                ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΠΑΣΗ

245         21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΤΣΙΜΠΛΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ            Δ.Σ.ΖΑΠΠΕΙΟΥ

246         Δ.Σ.ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΑΠΟΣΠΑΣΗ

247         Δ.Σ. ΓΟΝΝΩΝ    ΣΙΟΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       Δ.Σ. ΟΜΟΛΙΟΥ

248         Δ.Σ. ΓΛΑΥΚΗΣ     ΚΟΥΤΙΝΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ   ΑΠΟΣΠΑΣΗ

249         30ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΧΟΥΝΟΥ ΛΟΥΪΖΑ              ΑΠΟΣΠΑΣΗ

250         Δ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                ΜΠΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ           ΑΠΟΣΠΑΣΗ

251         Δ.Σ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ           ΤΖΟΥΜΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΑΠΟΣΠΑΣΗ

252         17ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΟΥΧΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

253         11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ                Δ.Σ. ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

254         4ο Δ.Σ ΦΑΡΣΑΛΩΝ          ΤΣΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ        ΑΠΟΣΠΑΣΗ

255         41ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ           Δ.Σ. ΛΥΚΟΥΔΙΟΥ

256         Δ.Σ. ΛΥΚΟΥΔΙΟΥ               ΔΟΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  Δ.Σ. ΛΙΒΑΔΙΟΥ

257         Δ.Σ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ      ΓΡΑΒΒΑΝΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ     ΑΠΟΣΠΑΣΗ

258         1ο Δ.Σ. ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΞΕΣΦΙΓΓΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ              ΑΠΟΣΠΑΣΗ

259         Δ.Σ. ΦΑΛΑΝΗΣ  ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΧΑΪΔΩ           ΑΠΟΣΠΑΣΗ

260         Δ.Σ. ΛΙΒΑΔΙΟΥ   ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΑΠΟΣΠΑΣΗ

261         Δ.Σ. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ             ΜΠΑΝΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        ΑΠΟΣΠΑΣΗ

262         2ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ      ΚΑΡΔΑΜΠΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ                3ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

263         41ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ     10ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

264         10ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΣΠΥΡΑΚΗ –ΚΟΥΤΣΟΜΑΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ        Δ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ

265         Δ.Σ. ΚΡΑΝΕΑΣ    ΓΚΛΙΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΑΠΟΣΠΑΣΗ

266         Δ.Σ. ΧΑΛΚΗΣ      ΨΑΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

267         Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ                ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΥΡΣΙΝΗ            ΑΠΟΣΠΑΣΗ

268         2ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ        ΤΖΗΚΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ            ΑΠΟΣΠΑΣΗ

269         2ο Δ.Σ ΦΑΡΣΑΛΩΝ          ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ        Δ.Σ. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ

270         3ο Δ.Σ ΑΜΠΕΛΩΝΑ         ΚΟΥΛΑΞΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ  ΑΠΟΣΠΑΣΗ

271         Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ                ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ            ΑΠΟΣΠΑΣΗ

272         Δ.Σ. ΛΥΚΟΥΔΙΟΥ               ΣΑΜΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    ΑΠΟΣΠΑΣΗ

273         Δ.Σ. ΚΡΑΝΕΑΣ    ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ ΣΟΦΙΑ         ΑΠΟΣΠΑΣΗ

274         Δ.Σ. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ    ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΣΠΑΣΗ

275         Δ.Σ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ           ΜΠΑΣΔΡΑΒΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ        Δ.Σ. ΚΡΑΝΕΑΣ

276         Δ.Σ. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟΣΠΑΣΗ

277         4ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ         ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ               ΑΠΟΣΠΑΣΗ

278         Δ.Σ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ               ΑΠΟΣΠΑΣΗ

279         18ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΝΑΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           Δ.Σ. ΕΡΕΤΡΕΙΑΣ

280         Δ.Σ. ΕΡΕΤΡΕΙΑΣ  ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗ ΕΡΑΣΜΙΑ                ΑΠΟΣΠΑΣΗ

281         Δ.Σ. ΖΑΠΠΕΙΟΥ  ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             23ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

282         23ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ             ΛΥΓΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ               ΑΠΟΣΠΑΣΗ

283         3ο Δ.Σ ΑΜΠΕΛΩΝΑ         ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ       ΚΑΡΙΤΣΑ (ΑΝΑΣΤΟΛΗ)

284         Δ.Σ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ            ΚΟΥΤΕΛΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ       ΑΠΟΣΠΑΣΗ

285         4ο Δ.Σ ΦΑΡΣΑΛΩΝ          ΣΑΚΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ               ΑΠΟΣΠΑΣΗ

286         1ο Δ.Σ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ         ΓΑΛΛΗ ΟΛΓΑ      ΛΟΥΤΡΟ

287         Δ.Σ ΣΩΤΗΡΙΤΣΑΣ               ΝΤΕΛΗ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟΣΠΑΣΗ

288         Δ.Σ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ      ΣΟΥΝΤΖΟΥΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ  3ο ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

289         Δ.Σ ΠΥΡΓΕΤΟΥ    ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΑΠΟΣΠΑΣΗ

290         18ο Δ.Σ ΛΑΡΙΣΑΣ              ΠΕΤΣΕΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ       ΑΠΟΣΠΑΣΗ

291         3ο Δ.Σ ΦΑΡΣΑΛΩΝ          ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ         ΑΠΟΣΠΑΣΗ

292         Δ.Σ ΛΟΥΤΡΟΥ     ΖΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ          ΑΠΟΣΠΑΣΗ

293         Δ.Σ ΟΜΟΛΙΟΥ   ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ    ΑΠΟΣΠΑΣΗ

294         Δ.Σ ΚΡΑΝΕΑΣ     ΔΑΟΥΛΑ ΝΙΚΗ   ΑΠΟΣΠΑΣΗ

295         1ο Δ.Σ ΤΥΡΝΑΒΟΥ            ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ         ΑΠΟΣΠΑΣΗ

296         Δ.Σ ΓΛΑΥΚΗΣ      ΓΚΟΤΖΑΓΙΟΡΙΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ         ΑΠΟΣΠΑΣΗ

297         Δ.Σ ΛΟΥΤΡΟΥ     ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΑΠΟΣΠΑΣΗ

298         Δ.Σ ΛΥΚΟΥΔΙΟΥ ΤΖΗΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ          Δ.Σ ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ

299         Δ.Σ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ            ΒΑΪΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       ΑΠΟΣΠΑΣΗ

300         Δ.Σ ΛΟΥΤΡΟΥ     ΜΠΟΥΤΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    ΑΠΟΣΠΑΣΗ

301         3ο Δ.Σ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ         ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΟΛΓΑ      ΑΠΟΣΠΑΣΗ

302         Δ.Σ. ΕΥΥΔΡΙΟΥ   ΔΡΟΓΑΛΑ ΑΝΝΑ              ΑΠΟΣΠΑΣΗ

303         Δ.Σ. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ             ΠΑΠΑΔΟΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              Δ.Σ. ΕΥΥΔΡΙΟΥ

304         25ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Τ.Ε.     ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ   25ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

305         19ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Τ.Ε.     ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    19ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

306         ΕΙΔ. Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ            ΝΤΕΡΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ     ΑΠΟΣΠΑΣΗ

307         4ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Τ.Ε.       ΚΕΦΑΛΑ ΕΥΑΝΘΙΑ           ΑΠΟΣΠΑΣΗ

308         Δ.Α.Δ.   ΛΙΘΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ               ΑΠΟΣΠΑΣΗ

309         1Ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ Τ.Ε.             ΓΚΟΥΤΖΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            Δ.Σ. ΔΙΛΟΦΟΥ

310         44Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ            ΠΑΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ              ΑΠΟΣΠΑΣΗ

 

Β) ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ             ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΠΡΟΕΛΕΥΣΗ

1              2ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΓΟΥΛΙΤΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   2οΝ/Γ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

2              3ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ ΜΑΡΙΑ          Ν/Γ ΜΑΝΔΡΑΣ

3              3ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΛΕΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ                ΑΠΟΣΠΑΣΗ

4              7ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ            ΔΙΑΘΕΣΗ Α”

5              8ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ               12ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

6              8ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΡΟΚΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ            Ν/Γ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ

7              10ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ν/Γ ΓΟΝΝΩΝ

8              11ο  ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                ΤΟΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ             55ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

9              11ο  ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                ΤΟΥΛΑΔΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΑΠΟΣΠΑΣΗ

10           12ο  ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                ΚΑΣΤΑΝΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΑΠΟΣΠΑΣΗ

11           13ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ               Ν/Γ ΥΠΕΡΕΙΑΣ

12           17ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΣΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ           ΔΙΑΘΕΣΗ Β”

13           18ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ               Ν/Γ Μ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

14           19ο  ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ      48ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

15           19ο  ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΜΑΡΙΑ          Ν/Γ ΝΙΚΑΙΑΣ

16           20ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΚΑΝΤΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  ΑΠΟΣΠΑΣΗ

17           21ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΙΧΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ              Ν/Γ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ

18           25ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΘΑΡΑ ΝΙΚΗ                ΑΠΟΣΠΑΣΗ

19           26ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΟΥΝΤΑ ΑΡΕΤΗ                1ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

20           29ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                 ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΣΙΚΑ ΖΩΗ      ΑΠΟΣΠΑΣΗ

21           32ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΕΤΣΑ-ΧΑΛΚΙΑ ΕΛΕΝΗ   7ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

22           32ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΟΛΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ           Ν/Γ/ ΕΡΕΤΡΕΙΑΣ

23           34ο  ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ          30ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ(ΥΠΕΡ.)

24           35ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ     3ο Ν/Γ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

25           35ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ   ΑΠΟΣΠΑΣΗ

26           37ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ         1ο Ν/Γ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

27           41ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΙΤΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ          2ο Ν/Γ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

28           42ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 8ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

29           44ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΡΟΥΝΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ          Ν/Γ ΝΙΚΑΙΑΣ

30           45ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΖΟΥΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ    Ν/Γ ΜΗΛΕΑΣ

31           45ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΟΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ        ΑΠΟΣΠΑΣΗ

32           46ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΖΙΓΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ           ΑΠΟΣΠΑΣΗ

33           46ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΦΗΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           Ν/Γ ΠΡΑΙΤΩΡΙΟΥ

34           46ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ          ΑΠΟΣΠΑΣΗ

35           47ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΧΑΔΟΥΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ     ΑΠΟΣΠΑΣΗ

36           55ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              22Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ(ΥΠΕΡ.)

37           56ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΙΟΥΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ       ΑΠΟΣΠΑΣΗ

38           56ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ             Ν/Γ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

39           57ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ               ΔΙΑΘΕΣΗ Α”

40           61ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   Ν/Γ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

41           61ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΖΑΖΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ   ΑΠΟΣΠΑΣΗ

42           61ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΛΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ        Ν/Γ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ

43           61ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΚΕΚΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ                Ν/Γ ΑΜΠΕΛΙΩΝ

44           1ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ          ΡΟΥΣΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ            Ν/Γ ΔΑΜΑΣΙΟΥ

45           2ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ          ΚΩΣΤΑΒΕΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ   5ο Ν/Γ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

46           2ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ          ΧΑΡΙΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ             ΑΠΟΣΠΑΣΗ

47           2ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΦΑΛΑΝΗΣ               ΚΟΥΒΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΑΠΟΣΠΑΣΗ

48           2ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΦΑΛΑΝΗΣ               ΤΖΟΒΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΑΠΟΣΠΑΣΗ

49           1ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ           ΤΑΜΠΑΡΗ ΕΛΕΝΗ            ΔΙΑΘΕΣΗ Γ”

50           ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ            ΖΗΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      ΑΠΟΣΠΑΣΗ

51           ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑ            ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΤΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  35ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

52           ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑ            ΜΙΧΑΛΟΥΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ   35ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

53           ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑ            ΡΙΖΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ           2Ο  Ν/Γ  ΑΓΙΑΣ

54           ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑ            ΠΛΙΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ              ΑΠΟΣΠΑΣΗ

55           ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΧΑΛΚΗ            ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΑΜΕΛΑ  ΔΙΑΘΕΣΗ Β”

56           1ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ               ΜΑΪΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ             ΑΠΟΣΠΑΣΗ

57           2ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ            ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Γ”

58           ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ             ΤΣΙΝΑ ΜΑΡΙΑ    ΑΠΟΣΠΑΣΗ

59           1ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ            ΤΟΡΙΚΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ      ΑΠΟΣΠΑΣΗ

60           2ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΑΓΙΑΣ         ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΡΓΥΡΩ       ΑΠΟΣΠΑΣΗ

61           ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ            ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ       ΑΠΟΣΠΑΣΗ

62           ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΔΑΔ  ΖΥΓΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              Τ.Ε. 2ου Ν/Γ ΑΓΙΑΣ

63           ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ          ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ             ΕΙΔ. Ν/Γ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

64           ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ   ΤΣΙΑΠΤΣΙΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ     Ν/Γ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ(ΥΠΕΡ.)

65           ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  ΤΖΙΩΛΑ-ΤΣΙΝΟΥΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ    17ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

66           1ο Ν/Γ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ       ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ           2Ο Ν/Γ ΑΓΙΑΣ

67           12ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ              ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ                Ν/Γ ΚΑΡΥΑΣ

68           35ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΧΟΡΕΤΣΙΑΝΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ         ΑΠΟΣΠΑΣΗ

69           1ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ                ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ          ΑΠΟΣΠΑΣΗ

70           2ο Ν/Γ ΦΑΡΣΑΛΩΝ         ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΞΑΝΘΗ   ΑΠΟΣΠΑΣΗ

71           Ν/Γ Μ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ  ΡΙΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ              ΑΠΟΣΠΑΣΗ

72           12ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ              ΤΣΑΚΝΗ ΕΥΔΟΞΙΑ             ΑΠΟΣΠΑΣΗ

73           Ν/Γ ΜΑΝΔΡΑΣ  ΣΑΤΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ  ΑΠΟΣΠΑΣΗ

74           35ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΚΙΚΙΛΙΑ          ΑΠΟΣΠΑΣΗ

75           46ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΑΡΣΑΜΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΟΣΠΑΣΗ

76           55ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΡΙΤΖΙΑ ΑΡΕΤΗ     61ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

77           7ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ               ΔΙΑΘΕΣΗ Γ”

78           Ν/Γ ΝΙΚΑΙΑΣ       ΣΟΥΛΤΟΥΚΗ ΟΛΓΑ           ΑΠΟΣΠΑΣΗ

79           8ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΤΣΙΑΡΑ ΘΕΟΦΑΝΩ          Ν/Γ ΔΑΜΑΣΙΟΥ

80           Ν/Γ ΔΟΛΙΧΗΣ     ΔΟΞΑΡΑ ΟΛΓΑ  ΑΠΟΣΠΑΣΗ

81           Ν/Γ ΥΠΕΡΕΙΑΣ    ΑΛΑΜΑΝΤΑΡΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ       Ν/Γ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ(ΥΠΕΡ.)

82           Ν/Γ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ     ΝΤΕΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ          ΔΙΑΘΕΣΗ Γ”

83           Ν/Γ ΓΟΝΝΩΝ     ΓΩΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ               ΑΠΟΣΠΑΣΗ

84           2ο Ν/Γ ΦΑΡΣΑΛΩΝ         ΜΠΑΚΑΡΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟΣΠΑΣΗ

85           2ο Ν/Γ ΑΓΙΑΣ      ΜΑΥΡΟΜΥΤΗ ΖΩΗ           ΑΠΟΣΠΑΣΗ

86           3ο Ν/Γ ΦΑΡΣΑΛΩΝ         ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ             ΑΠΟΣΠΑΣΗ

87           Ν/Γ ΛΙΒΑΔΙΟΥ    ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ            ΑΠΟΣΠΑΣΗ

88           Ν/Γ ΑΜΠΕΛΙΩΝ                ΔΟΞΑΡΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΠΟΣΠΑΣΗ

89           20Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΠΟΥΣΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ    ΑΠΟΣΠΑΣΗ

90           56Ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ   Ν/Γ ΛΙΒΑΔΙΟΥ

91           Ν/Γ ΜΗΛΕΑΣ      ΛΙΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 4Ο Ν/Γ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

92           1Ο Ν/Γ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ               Ν/Γ ΚΙΛΕΛΕΡ(ΥΠΕΡ.)

93           4Ο Ν/Γ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ        ΜΠΟΥΜΠΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ         ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

 

Γ) ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

 

Τσαπατόρη Ελένη, τοποθετείται στο 1ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Αράπης Ηλίας, τοποθετείται στο Δ.Σ. Δήμητρας και διατίθεται στο Δ.Σ. Ανάβρας για 8 ώρες και στο 1ο Δ.Σ. Λάρισας για 5 ώρες

 

Μέκρας Σπυρίδων, τοποθετείται στο 41ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 3ο Δ.Σ.

Λάρισας για 9 ώρες

 

Τσιάρα Μαρία, αποσπάται στο 2ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Παπαδόπουλος Χρήστος, τοποθετείται στο 2ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Μπαλωτής Θεόδωρος, τοποθετείται στο 9ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 22ο Δ.Σ. Λάρισας για 8 ώρες και στο 2ο Δ.Σ. Λάρισας για 4 ώρες

 

Ιωακειμίδου Αναστασία, αποσπάται στο 4ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Μπαλή Αρετή, αποσπάται στο 37ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 4ο Δ.Σ. Λάρισας για 4 ώρες

 

Μπατσίλα Μάρθα, αποσπάται στο 7ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 6ο Δ.Σ. Λάρισας για 5 ώρες, στο 10ο Δ.Σ. για 2 ώρες, στο 30ο Δ.Σ. Λάρισας για 1 ώρα και στο 29ο Δ.Σ. Λάρισας για 1 ώρα

 

Δόλγηρα Φρίντα, τοποθετείται στο 36ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Μπαμπάνη Ξανθή, αποσπάται στο 6ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Μαϊμάρης Δημήτριος, τοποθετείται στο 6ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 18ο Δ.Σ. Λάρισας για 8 ώρες

 

Καλέτσιος Ηλίας, τοποθετείται στο 9ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Οικονόμου Νικόλαος, τοποθετείται στο 9ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Καραγεώργου Βασιλική, τοποθετείται στο 21ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Ευαγγέλου Ουρανία, τοποθετείται στο 25ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Γάτσιος Κωνσταντίνος, αποσπάται στο 25ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο Δ.Σ. Τερψιθέας για 5 ώρες

 

Κελεπούρη Ελένη, αποσπάται στο 26ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Γεωργίου Φώτιος, τοποθετείται στο 10ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Καραγεώργου Σταυρούλα, τοποθετείται στο 39ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Βολιώτη Μυρσίνη, αποσπάται στο 11ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Τσιάρα Μιράντα, τοποθετείται στο 11ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 12ο Δ.Σ. Λάρισας για 4 ώρες

 

Κουκουθάκης Σωτήρης, αποσπάται στο 13ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Τουρσουνίδου Μαρία, αποσπάται στο 20ο Δ.Σ Λάρισας και διατίθεται στο 33ο Δ.Σ. Λάρισας για 9 ώρες

 

Βουτυρίτσας Θεόδωρος, τοποθετείται στο 12ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Καρδάρας Βλάσιος, τοποθετείται στο 23ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Προβίδα Ειρήνη, τοποθετείται στο 13ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Ζάγκας Βασίλειος, αποσπάται στο 13ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Μπακάλης Χαράλαμπος, αποσπάται στο 13ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Μανούσιος Ευστάθιος, τοποθετείται στο 22ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Ντίνα Χάϊδω, αποσπάται στο 17ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Γκουντουρά Χαρούλα, τοποθετείται στο 14ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Γκούμα Αικατερίνη, τοποθετείται στο 14ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Μόκια Φανή,  αποσπάται στο 27ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Αγγελίδου Σταματία,  αποσπάται  στο 38ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 27ο Δ.Σ. για 9 ώρες

 

Κορομηλάς Κωνσταντίνος,  αποσπάται στο 15ο Δ.Σ. Λάρισας και διατίθεται στο 43ο Δ.Σ. για 5 ώρες και στο 16ο Δ.Σ. για 5 ώρες

 

Καραζήση Χαρίκλεια,  αποσπάται  στο 43ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Καλαϊτζόγλου Βάϊα,  αποσπάται στο 19ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Φαλτάκας Ευθύμιος,  αποσπάται  στο 24ο Δ.Σ Λάρισας και διατίθεται στο 19ο Δ.Σ. Λάρισας για 4 ώρες

 

Αλεξίου Γεώργιος, τοποθετείται στο 20ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Αστερίου Θεανώ, τοποθετείται στο 42ο Δ.Σ. Λάρισας

 

Αλεβιζάκης Ευάγγελος, τοποθετείται στο Δ.Σ. Νίκαιας

 

Τσιτώτας Κωνσταντίνος,  αποσπάται  στο 1ο Δ.Σ. Γιάννουλης

 

Σεβδάλη Χρυσούλα, τοποθετείται στο 2ο Δ.Σ. Γιάννουλης

 

Μιχάλη Παναγιώτα, τοποθετείται στο 3ο Δ.Σ. Γιάννουλης

 

Μπρούζα Αθηνά, τοποθετείται στο Δ.Σ. Φαλάνης

 

Βλάνδος Βασίλειος, τοποθετείται στο Δ.Σ. Φαλάνης και διατίθεται στο 2ο Δ.Σ. Γιάννουλης για 10 ώρες

 

Παπαευθυμίου Γεωργία,   αποσπάται στο 1ο Δ.Σ. Αμπελώνα

 

Πατσιούρας Αστέριος,  αποσπάται  στο 1ο Δ.Σ. Αμπελώνα και διατίθεται στο 1ο Δ.Σ. Τυρνάβου για 3 ώρες

 

Νταβαρούκας Ιωάννης,  αποσπάται  στο 2ο Δ.Σ. Αμπελώνα και διατίθεται στο 3ο Δ.Σ Αμπελώνα για 7 ώρες

 

Λέτσιος Βασίλειος, τοποθετείται στο 1ο Δ.Σ. Αγιάς

 

Παπαρίζου  Μαρία, τοποθετείται στο 2ο Δ.Σ. Αγιάς

 

Λαμπρονίκος Άγγελος, διατίθεται στο Δ.Σ. Γλαύκης για 8 ώρες

 

Κολοκοτρώνη Σταυρούλα, τοποθετείται στο Δ.Σ. Μελισσοχωρίου και διατίθεται στο Δ.Σ. Ομορφοχωρίου για 8 ώρες

 

Βούκατας Βάϊος,  αποσπάται  στο Δ.Σ. Πλατυκάμπου

 

Τσαρούχας Μιχαήλ, τοποθετείται στο 2ο  Δ.Σ. Πλατυκάμπου και διατίθεται στο 1ο Δ.Σ. Πλατυκάμπου για 2 ώρες

 

Δόβας Δημήτριος, διατίθεται στο 1ο Δ.Σ. Ελασσόνας για 9 ώρες

 

Καλαμπούκα Παγώνα, τοποθετείται στο 1ο Δ.Σ. Ελασσόνας

 

Κώτσιου Ουρανία, τοποθετείται στο 2ο Δ.Σ. Ελασσόνας

 

Μηνάς Διονύσιος, τοποθετείται στο 3ο Δ.Σ. Ελασσόνας και διατίθεται στο Δ.Σ. Τσαριτσάνης για 6 ώρες

 

Μάγειρας Ευάγγελος, τοποθετείται στο Δ.Σ. Καλλιθέας και διατίθεται στο Δ.Σ. Λυκουδίου για 12 ώρες

 

Σαρακίνας Βασίλειος, τοποθετείται στο Δ.Σ. Τερψιθέας

 

Τσιούρβας Χριστόδουλος, διατίθεται στο Δ.Σ. Μακρυχωρίου για 10 ώρες

 

Κεχαγιάς Βασίλειος,  αποσπάται  στο 1ο Δ.Σ. Τυρνάβου

 

Παράσχη Παναγιώτα,  αποσπάται  στο Δ.Σ. Δένδρων και διατίθεται στο 1ο Δ.Σ. Τυρνάβου για 3 ώρες

 

Κολοβέτσιος Αθανάσιος,  αποσπάται  στο 2ο Δ.Σ. Τυρνάβου και διατίθεται στο 3ο Δ.Σ. Τυρνάβου για 3 ώρες

 

Βάνης Αθανάσιος,  αποσπάται  στο 3ο Δ.Σ. Τυρνάβου

 

Κυρατζής Αντώνιος, τοποθετείται στο 4ο Δ.Σ. Τυρνάβου και διατίθεται στο 3ο Δ.Σ. Τυρνάβου για 2 ώρες

 

Κολοβού Στέλλα, διατίθεται 5ο Δ.Σ. Τυρνάβου για 12 ώρες

 

Κουτσίνας Νικόλαος, τοποθετείται στο Δ.Σ. Αργυροπουλίου και διατίθεται στο Δ.Σ. Ροδιάς για 5 ώρες

 

Παπαδάκος Κωνσταντίνος, τοποθετείται στο 1ο Δ.Σ. Φαρσάλων και διατίθεται στο 4ο Δ.Σ. Φαρσάλων για 2 ώρες

 

Τριανταφυλλόπουλος Θωμάς, διατίθεται στο 3ο Δ.Σ. Φαρσάλων για 7 ώρες

 

Βασιλείου Ιωάννης, τοποθετείται στο 4ο Δ.Σ. Φαρσάλων

 

Γκουντουβά Σταματία, τοποθετείται στο  Δ.Σ. Κρανέας και διατίθεται στο 1ο Δ.Σ. Φαλάνης για 12 ώρες

 

Γεροστέργιου Φανή, τοποθετείται στο Ειδικό Σχολείο Λάρισας Διάχυτων Αναπτυξιακών Διαταραχών

 

Χουλιαρού Ευθυμία, αποσπάται  στο Ειδικό Σχολείο Λάρισας Διάχυτων Αναπτυξιακών Διαταραχών

 

Μεταξιώτης Νικόλαος, διατίθεται στο ολοήμερο Λιβαδίου για 5 ώρες

 

Φωτίου Δημήτριος, τοποθετείται στο Ειδικό Σχολείο Γαλανόβρυσης

 

 

Οι παραπάνω εκπαιδευτικοί οφείλουν να αναλάβουν υπηρεσία την                       3η Σεπτεμβρίου 2012 στις σχολικές μονάδες που αποσπάστηκαν ή τοποθετήθηκαν.

Όσοι εκπαιδευτικοί υπέβαλαν αίτηση – δήλωση απόσπασης ή τοποθέτησης και δεν ικανοποιήθηκαν, σύμφωνα με τις προτιμήσεις τους ή καθόλου, μπορούν να υποβάλουν αίτηση θεραπείας από 3-9-2012 έως και 5-9-2012 στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ  Λάρισας.

Για περισσότερες πληροφορίες στη γραμματεία του ΠΥΣΠΕ  Λάρισας, (Δήμητρας και Γαριβάλδη 10) τηλ:2410-256555.

Κάνε  στην πρώτη ηλεκτρονική εφημερίδα της Λάρισας!