Οριστικοποίηση μεταθέσεων και τοποθετήσεων εκπαιδευτικών

Δημοσιεύθηκε στις: 13 Ιουλίου 2012, 14:30

Διαβάστε αναλυτικά τις σημερινές αποφάσεις του ΠΥΣΠΕ νομού Λάρισας

Το ΠΥΣΠΕ ν. Λάρισας ανακοινώνει ότι με την αριθμ. 15/9-7-2012 Πράξη του οριστικοποίησε τις μεταθέσεις – τοποθετήσεις των εκπ/κών Α/θμιας Εκπ/σης ως εξής:

 

Α. Διορθώσεις λαθών και παραλείψεων της προηγούμενης Πράξης:

1) Κοτρώτσιου Δέσποινα στο 2ο Δ.Σ. Αγιάς αντί του Δ.Σ. Πυργετού.

2) Παπαντώνης Αθανάσιος στο Δ.Σ. Πυργετού αντί του 2ου Δ.Σ. Αγιάς.

3) Φαρμάκα Παναγιώτα στο Δ.Σ. Βερδικούσιας.

4) Δόβα Γεωργία στο Δ.Σ. Λιβαδίου αντί του Δ.Σ. Βερδικούσιας.

.

Β. Τοποθετήσεις εκπ/κών με συμπληρωματική δήλωση

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΣΧΟΛΕΙΟ

1              ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ        Δ.Σ. 1Ο ΦΑΛΑΝΗΣ

2              ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      Δ.Σ. ΠΥΡΓΕΤΟΥ

3              ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ        Δ.Σ. ΠΥΡΓΕΤΟΥ

4              ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                Δ.Σ. ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ

 

Γ΄ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΙΣ ΔΗΛΩΣΗ

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΣΧΟΛΕΙΟ-ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

1              ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ              Δ.Σ. ΖΑΠΠΕΙΟΥ

2              ΝΑΝΟΥ ΗΛΙΑ     Δ.Σ. ΖΑΠΠΕΙΟΥ

3              ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ       Δ.Σ. ΚΑΡΙΤΣΑΣ

4              ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ               Δ.Σ. ΣΤΟΜΙΟΥ

5              ΔΟΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  Δ.Σ. ΛΙΒΑΔΙΟΥ

6              ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

 

ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΣΧΟΛΕΙΟ-ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

1              ΤΡΙΜΙΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ             1Ο Ν/Γ ΦΑΛΑΝΗΣ

2              ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΛΓΑ       Ν/Γ ΚΑΡΙΤΣΑΣ

3              ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ   Ν/Γ ΛΙΒΑΔΙΟΥ

4              ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    Ν/Γ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ

 

Δ΄ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΥΣΠΕ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΠΕΡΙΟΧΗ

1              ΞΥΔΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ 70            Α΄

2              ΠΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ70    Α΄

3              ΜΕΛΤΖΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΕ70         Α΄

4              ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΕ70      Α΄

5              ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ70            Α΄

6              ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ70              Α΄

7              ΓΚΑΛΜΟΓΚΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ70               Α΄

8              ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ70    Β΄

9              ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ70     Β΄

10           ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ70           Β΄

11           ΡΙΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ70             Β΄

12           ΚΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ         Β΄

13           ΔΑΦΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ70         Γ΄

14           ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕ60 Α΄

15           ΦΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ60    Β΄

16           ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΑΜΕΛΑ ΠΕ60       Β΄

17           ΛΑΣΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ60                Β΄

18           ΤΑΜΠΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ60 Γ΄

19           ΝΤΕΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΕ60               Γ΄

20           ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ60      Γ΄

21           ΜΠΟΥΜΠΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ60              Γ΄

22           ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕ60    Γ΄

Υπενθυμίζεται , ότι όλοι οι εκπ/κοί που μετατέθηκαν ή τοποθετήθηκαν σε σχολικές μονάδες με την παρούσα και την προηγούμενη Πράξη,θα αναλάβουν υπηρεσία στις  1-9-2012 στη νέα τους θέση.

 

Με την ίδια Πράξη του ΠΥΣΠΕ τοποθετεί προσωρινά μέχρι 31-8-2012 τους εκπ/κούς που παραμένουν στη διάθεση των περιοχών μετάθεσης ως εξής:

 

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΣΧΟΛΕΙΟ

1              ΞΥΔΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ 70            44Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

2              ΠΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ70    44Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

3              ΜΕΛΤΖΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΕ70         44Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

4              ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΕ70      44Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

5              ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ70            44Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

6              ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ70              44Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

7              ΓΚΑΛΜΠΟΓΚΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ70            44Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

8              ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ70    1Ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ

9              ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ70     1Ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ

10           ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ70           1Ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ

11           ΡΙΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ70             1Ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ

12           ΚΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Π.Ε70             1Ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ

12           ΔΑΦΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ70         1Ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

 

ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

1              ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ            61ο Ν/Γ ΛΑΡΙΣΑΣ

2              ΦΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ               1Ο Ν/Γ ΑΓΙΑΣ

3              ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΑΜΕΛΑ  1Ο Ν/Γ ΑΓΙΑΣ

4              ΛΑΣΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ           1Ο Ν/Γ ΑΓΙΑΣ

5              ΤΑΜΠΑΡΗ ΕΛΕΝΗ            1Ο Ν/Γ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

6              ΝΤΕΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ          1Ο Ν/Γ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

7              ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1Ο Ν/Γ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

8              ΜΠΟΥΜΠΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ         1Ο Ν/Γ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

9              ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ               1Ο Ν/Γ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

 

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΣΧΟΛΕΙΟ

1              ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ         1Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

2              ΝΑΤΣΙΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ         2Ο   Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

3              ΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 3Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

4              ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ        4Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

5              ΠΕΡΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ           5Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

6              ΒΑΚΑΛΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ         6Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

7              ΚΑΡΑΝΙΚΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 9Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

8              ΝΤΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ            10Ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

Β΄ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΣΧΟΛΕΙΟ

1              ΚΟΛΙΤΣΑ ΧΑΪΔΩ                2Ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ

2              ΞΑΝΘΟΥ ΑΝΝΑ 2Ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ

3              ΝΑΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ           2Ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ

 

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΥΜΝΑΣΤΩΝ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΣΧΟΛΕΙΟ

1              ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          1Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

2              ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             2Ο    Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

3              ΜΑΝΟΥΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ               3Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

4              ΒΛΑΝΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     4Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

5              ΜΙΧΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     5Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

6              ΜΕΚΡΑΣ ΠΥΡΙΔΩΝ           6Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

7              ΣΑΡΑΚΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  7Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

8              ΔΟΛΓΗΡΑ ΦΡΙΝΤΑ           9Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

9              ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΒΛΑΣΗΣ        10Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

10           ΜΑΪΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              11Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

11           ΤΣΙΑΡΑ ΜΙΡΑΝΤΑ            12Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

12           ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ           13Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

13           ΚΑΛΕΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ            14Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

14           ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ               15Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

15           ΠΡΟΒΙΔΑ ΕΙΡΗΝΗ            16Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

16           ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ         17Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

17           ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ              18Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

18           ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ                19Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

19           ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΘΕΑΝΩ            20Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

20           ΓΚΟΥΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    21Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

21           ΦΙΛΟΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ        22Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

22           ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ     23Ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ

 

Β΄ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΥΜΝΑΣΤΩΝ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΣΧΟΛΕΙΟ

1              ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ      1Ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ

2              ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ    2Ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ

3              ΜΠΑΛΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ               1Ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ

4              ΜΠΡΟΥΖΑ ΑΘΗΝΑ          2Ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ

5              ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΜΙΧΑΗΛ      1Ο Δ..Σ. ΑΓΙΑΣ

6              ΚΟΥΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  2Ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ

 

Γ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΥΜΝΑΣΤΩΝ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΣΧΟΛΕΙΟ

1              ΓΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ          1Ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

2              ΖΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          1Ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

3              ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΠΑΓΩΝΑ               3ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

4              ΚΩΤΣΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ          2ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

5              ΜΗΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ        3Ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

6              ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΜΑΡΘΑ        3ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

7              ΤΣΑΠΑΤΟΡΗ ΕΛΕΝΗ        2ο Δ.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

Δ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΥΜΝΑΣΤΩΝ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΣΧΟΛΕΙΟ

2              ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ           1ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

3              ΚΑΡΑΖΗΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ   3ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

4              ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ               1ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

5              ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ  2Ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

6              ΤΣΙΤΩΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ       4ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝ

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΣΧΟΛΕΙΟ

1              ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΕΛΕΝΗ  1ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

2              ΜΕΤΑΞΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ         2ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

Υπενθυμίζεται, ότι όλοι οι εκπ/κοί που τοποθετήθηκαν προσωρινά να κάνουν αίτηση τοποθέτησης εντός ΠΥΣΠΕ έως 20-8-2012.

Για περισσότερες πληροφορίες στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ (2410-256555).

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ