Που μετατίθενται – τοποθετούνται εκπαιδευτικοί στη Λάρισα

Δημοσιεύθηκε στις: 29 Ιουνίου 2012, 19:37

Με απόφαση του ΠΥΣΠΕ ν. Λάρισας μετατέθηκαν – τοποθετήθηκαν σε σχολικές μονάδες του νομού Λάρισας ή παρέμειναν στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ, οι παρακάτω εκπαιδευτικοί.

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΕΙΔΙΚΑ    ΣΧΟΛΕΙΑ  (ΣΜΕΑ)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
1 ΝΤΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΔΙΚΟ ΣΧ. ΔΑΔ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
2 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Τ. Ε. 5ου ΔΗΜ. ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ

ΚΑΝΟΝΙΚΑ    ΣΧΟΛΕΙΑ

Β) Λοιποί Δάσκαλοι

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
1 ΚΕΦΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ 1Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 43Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
2 ΜΟΡΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
3 ΤΣΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
4 ΝΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 1Ο  ΛΑΡΙΣΑΣ
5 ΒΑΡΔΑΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 37Ο  ΛΑΡΙΣΑΣ
6 ΜΕΤΣΟΒΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 3Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
7 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 3Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
8 ΡΟΥΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 1Ο ΦΑΛΑΝΗΣ
9 ΝΑΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
10 ΜΠΟΥΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 6Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
11 ΚΥΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 6Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
12 ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΑΤΙΝΑ 7Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 30Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
13 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 7Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
14 ΤΖΙΤΖΗ ΘΩΜΑΗ 7Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
15 ΧΑΤΖΗΑΥΓΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 9Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
16 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 10Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 41Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
17 ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 16Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 38Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
18 ΚΑΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 16Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
19 ΣΚΥΦΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 16Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
20 ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 16Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
21 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
22 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 25Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 26Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
23 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 26Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
24 ΚΑΤΣΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 26Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
25 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 27Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
26 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 27Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
27 ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 29Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
28 ΒΑΪΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 30Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 1Ο ΦΑΛΑΝΗΣ
29 ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙΤΗ 30Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
30 ΧΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 31Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
31 ΞΑΝΘΟΣ ΞΑΝΘΟΣ 32Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
32 ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 36Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 39Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
33 ΒΑΡΔΑΚΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 36Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
34 ΚΟΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 36ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
35 ΜΠΛΙΟΥΜΗ ΕΡΡΙΚΑ 36ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΗΜ.ΣΧ. ΖΑΠΠΕΙΟΥ
36 ΜΠΛΟΓΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 42ο ΛΑΡΙΣΑΣ 13Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
37 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 43ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΗΜ.ΣΧ. ΖΑΠΠΕΙΟΥ
38 ΜΠΖΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
39 ΠΗΧΑ ΕΛΕΝΗ 2Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
40 ΜΗΤΣΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
41 ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΔΗΜ.ΣΧ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
42 ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΗΜ.ΣΧ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
43 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
44 ΤΣΙΝΤΖΙΡΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 39ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
45 ΓΚΡΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 37ο ΛΑΡΙΣΑΣ 2Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
46 ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 13ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
47 ΠΑΣΧΟΥ ΜΑΙΡΗ 38ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
48 ΑΒΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 30ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
49 ΓΚΙΟΒΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 43ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
50 ΣΟΦΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 41ο ΛΑΡΙΣΑΣ 31Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
51 ΜΗΤΡΟΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜ.ΣΧ. ΖΑΠΠΕΙΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
52 ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 26ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
53 ΝΤΑΟΥΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
54 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1Ο ΦΑΛΑΝΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
55 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 32Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένουν  κενές οργανικές θέσεις στα: 1ο Δ.Σ. ΦΑΛΑΝΗΣ (1),   Δ.Σ.ΖΑΠΠΕΙΟΥ (2)

Παραμένουν στη Διάθεση της Περιοχής Α΄ οι Δάσκαλοι: ΞΥΔΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΜΕΛΤΖΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ, ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ, ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΓΚΑΛΜΠΟΓΚΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΝΑΝΟΥ ΗΛΙΑ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ.

Β΄ ΠΕΡΙΟΧΗ.

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
1 ΓΕΛΑΛΗ ΑΜΑΛΙΑ 2Ο ΑΜΠΕΛΩΝΑ Δ.Σ.ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 3Ο ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1Ο ΑΜΠΕΛΩΝΑ
3 ΛΑΠΠΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 3Ο ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΔΙΑΘΕΣΗ
4 ΓΚΙΖΛΗ ΦΑΝΗ 1Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
5 ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
6 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
7 ΚΑΛΕΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ Δ.Σ. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
8 ΜΠΑΤΖΙΤΕΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
9 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΑΓΛΑΪΑ 5Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
10 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Δ.Σ. ΠΥΡΓΕΤΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
11 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
12 ΓΟΥΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 1Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
13 ΠΟΥΛΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ Δ.Σ. ΟΜΟΛΙΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
14 ΝΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.Σ. ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
15 ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ Δ.Σ. ΑΙΓΑΝΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
16 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ.Σ. ΔΗΜΗΤΡΑΣ 2Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ
17 ΠΑΡΤΑΛΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Δ.Σ. ΔΗΜΗΤΡΑΣ Δ.Σ. ΠΥΡΓΕΤΟΥ
18 ΔΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ.Σ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Σ. ΔΗΜΗΤΡΑΣ
19 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2Ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
20 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Δ.Σ. Μ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
21 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Δ.Σ. ΧΑΛΚΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
22 ΣΙΜΟΥΛΗ ΖΩΗ Δ.Σ. ΑΝΑΒΡΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
23 ΚΑΛΑΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1Ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΔΙΑΘΕΣΗ
24 ΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
25 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Δ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
26 ΤΣΙΓΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ.Σ. ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
27 ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΑΡΗΣ Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένουν  κενές οργανικές θέσεις στα Δημ. Σχολεία:  ΣΤΟΜΙΟΥ (1), ΚΑΡΙΤΣΑΣ (1), ΠΥΡΓΕΤΟΥ (1)

Παραμένουν στη Διάθεση της περιοχής  Β΄ οι Δάσκαλοι: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ, ΡΙΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Γ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΕΙΔΙΚΑ  ΣΧΟΛΕΙΑ

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις :  Στο Ειδικό Σχ. Γαλανόβρυσης (2)

ΚΑΝΟΝΙΚΑ  ΣΧΟΛΕΙΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
1 ΛΑΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ Δ.Σ. ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
2 ΤΖΗΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Δ.Σ. ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
3 ΤΣΙΠΝΗ ΜΑΡΘΑ Δ.Σ. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
4 ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Δ.Σ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
5 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ.Σ. ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
6 ΔΟΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Δ.Σ. ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
7 ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.Σ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
8 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.Σ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
9 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ.Σ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
10 ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Δ.Σ. ΚΑΡΥΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
11 ΑΡΣΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ.Σ. ΛΥΚΟΥΔΙΟΥ
12 ΤΣΙΛΙΓΚΑ ΞΑΝΘΗ Δ.Σ. ΛΥΚΟΥΔΙΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένουν  κενές οργανικές θέσεις στα Δημ. Σχολεία: ΛΙΒΑΔΙΟΥ(1),

Παραμένει στη διάθεση της περιοχής  Γ΄ ο δάσκαλος: ΔΑΦΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Δ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΕΙΔΙΚΑ  ΣΧΟΛΕΙΑ

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις :  Στο Ειδικό Σχ. Φαρσάλων (1)

ΚΑΝΟΝΙΚΑ   ΣΧΟΛΕΙΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

1

ΤΑΟΥΣΑΝΗ ΑΡΙΑΝΘΗ 1ο ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΔΙΑΘΕΣΗ

2

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΔΙΑΘΕΣΗ

3

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2ο ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΔΙΑΘΕΣΗ

4

ΓΚΟΥΜΟΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2ο ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΔΙΑΘΕΣΗ

5

ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΔΙΑΘΕΣΗ

6

ΠΡΟΣΜΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 4ο ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΔΙΑΘΕΣΗ

7

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ          ΡΟΜΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ Δ.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ

8

ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ.Σ. ΕΥΥΔΡΙΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένει κενή οργανική θέση: 2ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ (1)

Παραμένει στη διάθεση της Δ΄ Περιοχής ο δάσκαλος: Καψάλης Αθανάσιος.

ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΕΙΔΙΚΑ    ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

1

ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΕΙΔΙΚΟ Ν/Γ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ

Δεν παραμένει κανένα οργανικό κενό

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
1 ΠΑΪΣΗ ΑΓΟΡΗ 4ο ΛΑΡΙΣΑΣ 57Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
2 ΚΑΦΦΕ ΓΕΩΡΓΙΑ 6ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
3 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΕΛΕΝΗ 9ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
4 ΛΑΠΠΑ ΑΜΑΛΙΑ 19Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
5 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 30Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
6 ΦΑΝΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 36Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
7 ΜΠΟΥΛΙΩΝΗ ΣΟΦΙΑ 39Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 13Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
8 ΓΚΑΡΛΕΜΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 50Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 47Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
9 ΚΟΥΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 55Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
10 ΤΖΗΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 56Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
11 ΓΕΛΑΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 60Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
12 ΣΤΑΤΗΡΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ 1Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
13 ΜΑΥΡΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ν/Γ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
14 ΠΥΡΓΙΔΗ ΑΝΝΑ 47Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 55Ο ΛΑΡΙΣΑΣ
15 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 57Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
16 ΛΑΛΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 13Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
17 ΤΟΛΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 55Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένουν  κενές  θέσεις : 1Ο Ν/Γ ΦΑΛΑΝΗΣ (1)

Παραμένουν στη Διάθεση της Περιοχής Α΄ οι Νηπιαγωγοί; ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΤΡΙΜΙΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Β΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
1 ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1Ο ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΔΙΑΘΕΣΗ
2 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ν/Γ ΚΙΛΕΛΕΡ ΔΙΑΘΕΣΗ
3 ΠΑΛΤΣΑΝΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ 3Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
4 ΚΩΣΤΑΒΕΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 5Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
5 ΜΑΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 7Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
6 ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΑ ΙΟΥΛΙΑ Ν/Γ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ Ν/Γ ΟΣΣΑΣ
7 ΒΑΪΟΥ ΕΛΛΗ 1Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
8 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ Ν/Γ ΧΑΛΚΗΣ
9 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΡΟΔΟΠΗ Ν/Γ ΣΤΟΜΙΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
10 ΠΙΤΣΙΛΚΑ ΠΑΓΩΝΑ Ν/Γ ΟΣΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
11 ΜΟΥΤΣΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ Ν/Γ ΧΑΛΚΗΣ Ν/Γ ΓΟΝΝΩΝ
12 ΤΣΙΡΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ Ν/Γ ΓΟΝΝΩΝ ΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις: Ν/Γ ΚΑΡΙΤΣΑΣ(1)

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Β΄ οι Νηπιαγωγοί: ΛΑΣΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΑΜΕΛΑ, ΦΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΛΓΑ

Γ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΚΑΝΟΝΙΚΑ    ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
1 ΛΙΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2Ο ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
2 ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3Ο ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
3 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ Ν/Γ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
4 ΔΟΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Ν/Γ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
5 ΖΥΓΟΥΡΑ ΒΑΪΑ Ν/Γ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
6 ΣΦΗΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ν/Γ ΠΡΑΙΤΩΡΙΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις:.Ν/Γ ΛΙΒΑΔΙΟΥ (1)

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Γ΄ οι Νηπιαγωγοί: ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ, ΜΠΟΥΜΠΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΝΤΕΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ, ΤΑΜΠΑΡΗ ΕΛΕΝΗ, ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ.

Δ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΚΑΝΟΝΙΚΑ  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΑΠΟ  ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

1

ΝΟΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2Ο Ν/Γ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΔΙΑΘΕΣΗ

2

ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 3Ο Ν/Γ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΔΙΑΘΕΣΗ

3

ΤΣΕΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ν/Γ ΚΡΗΝΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις:. Ν/Γ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ (1)

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Δ΄ Νηπιαγωγών: ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Α΄ οι Εκπ/κοί:

Βασιλειάδου Γεσθημανή, Νατσούλη Μαρία, Σιούλα Μαρία, Αδαμοπούλου Στυλιανή, Πέρρη Καλλιόπη, Βακαλαθανασίου Μαρία, Πουρνάρα Χρυσάνθη, Καρανίκα Κων/να, Ντελή Ευαγγελία.

Β΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη Διάθεση της Β΄ Περιοχής οι Εκπ/κοί:

Κολίτσα Χάιδω, Ξάνθου Άννα, Νάκας Ευθύμιος

Γ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένει στη διάθεση της Γ΄ Περιοχής ο Εκπ/κός: Τσιγγέλης Κωνσταντίνος

ΓΥΜΝΑΣΤΩΝ

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Α΄ οι Εκπ/κοί:Αλεξίου Γεώργιος, Οικονόμου Νικόλαος, Μανούσιος Ευστάθιος, Βλάνδος Βασίλειος, Μιχάλη Παναγιώτα, Μέκρας Σπύρος, Σαρακίνας Βασίλειος, Δόλγηρα Φρίντα, Καρδάρας Βλάσης, Μαϊμάρης Δημήτριος, Τσιάρα Μιράντα, Γεωργίου Φώτιος, Καλέτσιος Ηλίας, Αλεβιζάκης Ευάγγελος, Προβίδα Ειρήνη, Παπαδόπουλος Χρήστος, Καραγεώργου Βασιλική, Γκουντούρα Χαρούλα, Αστερίου Θεανώ, Γκούμα Αικατερίνη, Φιλοκώστα Ελένη, Ευαγγέλου Ουρανία.

Κενές Θέσεις:καμία

Β΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη Διάθεση της Β΄ Περιοχής οι Εκπ/κοί: Μπαλωτής Θεόδωρος, Τσαρούχας Μιχαήλ, Κολοκοτρώνη Σταυρούλα, Κυρατζής Αντώνιος, Μπρούζα Αθηνά, Κουτσίνας Νικόλαος.

Κενές θέσεις:καμία

Γ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη διάθεση της Γ΄ Περιοχής οι Εκπ/κοί: Γάτσιος Κων/νος, Ζιάγκας Βασίλειος, Κώτσιου Ουρανία, Τσαπατόρη Ελένη, Μπατσίλα Μάρθα, Καλαμπούκα Παγώνα, Μηνάς Διονύσης.

Κενές θέσεις :καμία

Δ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη Διάθεση της Δ΄ Περιοχής οι Εκπ/κοί: Δημητρίου Ελένη, Κορομηλάς Κων/νος, Ιωακειμίδου Αναστασία, Τσιάρα Μαρία, Καραζήση Χαρίκλεια, Τσιτώτας Κων/νος

Κενές Θέσεις: καμία

ΜΟΥΣΙΚΩΝ

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Α΄ οι Εκπ/κοί: Κουτσοδόντη Ελένη, Μεταξιώτη Σοφία.

Κενές Θέσεις:καμία

Οι Δάσκαλοι και Νηπιαγωγοί που παραμένουν στη διάθεση των περιοχών μετάθεσης του ΠΥΣΠΕ ν. Λάρισας και έχουν υποβάλει δήλωση, εφόσον το επιθυμούν, μπορούν να υποβάλουν συμπληρωματική  δήλωση  τοποθέτησης σε  κενά  οργανικά  των περιοχών που  δεν  καλύφθηκαν,  από 2-7-2012 μέχρι και 6-07-2012 στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ ν. Λάρισας.

Για περισσότερες πληροφορίες στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ -τηλ:2410-256555.

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ