Ποιοί μαθητές θα συμμετάσχουν στην κατασκήνωση του Πλαταμώνα

Δημοσιεύθηκε στις: 29 Ιουνίου 2012, 21:02

Ανακοινώνονται από τη Δ/νση Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης Λάρισας (Κατασκηνώσεις Πλαταμώνα) τα ονόματα των μαθητών που θα πάρουν μέρος στις δύο κατασκηνωτικές περιόδους της Κατασκήνωσης Πλαταμώνα.

Η μετακίνηση των παιδιών – κατασκηνωτών, προς και από την κατασκήνωση θα γίνει με ευθύνη των γονέων.

Τηλ. Επικοινωνίας Κατασκήνωσης : 2352041337

ΧΩΡΟΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗΣ : ΔΗΜ. ΣΧ. ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

Α΄ Κατασκηνωτική Περίοδος:

Από  :   09-07-2012 (παραλαβή μαθητών ημέρα Δευτέρα και ώρα από   8.00π.μ. έως 12.00 π.μ.)

Μέχρι  :  22-07-2012 (αποχώρηση μαθητών ημέρα Κυριακή και ώρα από 10.00π.μ. έως 12.00π.μ.)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1

ΑΓΙΑΖΙ ΕΝΡΙ

2

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

3

ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΤΖΙΜΠΟ

4

ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

5

ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

6

ΑΜΕΤΑ’Ι’ ΙΣΑΑΚ

7

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜ-ΜΑΡ

8

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ

9

ΑΡΛΕΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

10

ΒΑΛΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

11

ΒΟΓΓΟΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

12

ΒΟΥΛΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

13

ΓΙΑΝΟ ΑΓΛΑΪΑ

14

ΓΚΛΕΝΤΙΣ ΤΟΠΑΛΛΙ

15

ΓΚΟΛΟΒΑΓΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

16

ΓΚΟΥΤΡΑΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ

17

ΓΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18

ΔΑΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

19

ΔΡΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

20

ΖΗΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

21

ΖΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

22

ΘΑΝΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ-ΑΘΗΝΑ

23

ΚΑΛΑΓΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

24

ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΜΑΡΙΑ

25

ΚΑΛΕΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

26

ΚΑΛΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

27

ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

28

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

29

ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

30

ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

31

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΖΩΗ

32

ΚΑΡΑΤΖΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

33

ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΒΑΪΑ

34

ΚΟΝΤΑΞΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

35

ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ

36

ΚΟΤΟΥΜΠΑ ΘΩΜΑΗ

37

ΚΟΤΟΥΜΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

38

ΚΟΥΤΣΙΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

39

ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ

40

ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ

41

ΚΡΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

42

ΚΡΙΜΠΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ

43

ΚΩΤΣΙΑΝΟΥΛΗ ΖΩΗ

44

ΛΙΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ

45

ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

46

ΛΙΑΚΟΥ ΒΑΪΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

47

ΜΑΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ

48

ΜΗΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

49

ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

50

ΜΠΑΛΙΑΚΟΥ ΖΩΗ

51

ΜΠΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

52

ΜΠΕΛΛΟΥ ΝΙΝΑ

53

ΜΠΙΤΡΑ ΕΛΠΙΔΑ

54

ΜΠΛΙΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

55

ΝΕΛΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

56

ΝΙΔΕΛΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

57

ΝΙΔΕΛΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

58

ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ

59

ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

60

ΝΙΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

61

ΝΙΤΣΑΚΟΥ ΑΝΝΑ

62

ΝΟΥΛΜΠΕΡΗ ΒΑΓΙΑ

63

ΝΤΑΙΤΣΙ ΕΜΙΛΙΟ

64

ΝΤΙΝΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

65

ΝΤΟΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

66

ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

67

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ

68

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ

69

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ

70

ΠΑΠΑΔΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

71

ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ

72

ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

73

ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΪΟΣ

74

ΣΑΧΝΑΖΑΡΙΑΝ ΗΛΙΑΝΑ

75

ΣΒΑΡΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

76

ΣΔΡΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΧΑΪΔΩ

77

ΣΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

78

ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

79

ΣΟΚΟΛ ΒΡΑΠΙ

80

ΣΟΥΡΤΟΥΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

81

ΣΟΥΡΤΟΥΚΗ ΦΑΝΗ

82

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ

83

ΤΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

84

ΤΖΑΦΑ’Ι’ ΝΤΕΝΙΣ

85

ΤΗΛΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

86

ΤΣΑΛΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

87

ΤΣΑΡΚΒΙΑΝΙ ΜΙΧΑΛΗΣ

88

ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

89

ΤΣΕΡΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

90

ΤΣΕΡΕΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

91

ΤΣΙΦΛΙΖΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝ

92

ΤΣΙΩΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

93

ΤΣΟΥΤΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

94

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΘΕOΔΩΡΟΣ

95

ΧΑΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

96

ΧΑΛΙΑΜΠΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

97

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

98

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

99

ΧΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

B΄ Κατασκηνωτική Περίοδος:

Από  :   23-07-2012 (παραλαβή μαθητών ημέρα Δευτέρα και ώρα από   8.00π.μ. έως 12.00 π.μ.)

Μέχρι  :  05-08-2012 (αποχώρηση μαθητών ημέρα Κυριακή και ώρα από 10.00π.μ. έως 12.00π.μ.)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1

ΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

2

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΒΑΛΕΡΙΑ

3

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΖΩΗ

4

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ-ΣΑΑΡ ΙΩΣΗΦ

6

ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

7

ΒΟΥΓΙΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

8

ΓΑΛΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

9

ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ

10

ΓΚΟΥΝΟΥ ΑΝΝΑ

11

ΓΚΡΟΖΟΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12

ΔΕΛΗΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

13

ΔΗΜΟΥΛΑ ΝΕΦΕΛΗ

14

ΕΡΒΙΝ ΤΕΜΑ

15

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

16

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

17

ΖΙΩΓΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

18

ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗ ΡΟΪΔΩ

19

ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

20

ΖΥΓΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

21

ΖΩΓΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

22

ΚΑΛΑΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

23

ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

24

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

25

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

26

ΚΑΡΑΣΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

27

ΚΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

28

ΚΑΡΚΑΒΑΝΙΔΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

29

ΚΑΡΚΑΝΤΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

30

ΚΑΡΡΑ ΝΤΑΝΙΕΛΑ

31

ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

32

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

33

ΚΑΤΣΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

34

ΚΑΤΣΙΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

35

ΚΑΨΑΛΗ ΦΑΝΗ

36

ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

37

ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

38

ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

39

ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

40

ΚΥΡΙΛΛΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

41

ΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

42

ΛΙΚΑ ΣΕΡΤΖΙΟ

43

ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

44

ΛΙΟΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

45

ΛΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

46

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

47

ΜΟΥΣΜΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

48

ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

49

ΜΟΥΤΑΦΙΔΗ ΖΩΗ

50

ΜΠΑΚΟΛΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ

51

ΜΠΑΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ

52

ΜΠΑΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

53

ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ

54

ΜΠΕΛΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

55

ΜΠΙΖΑ ΕΙΡΗΝΗ

56

ΜΠΙΖΑ ΜΑΡΙΑ

57

ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

58

ΝΑΚΑ ΖΑΦΕΙΡΙΑ

59

ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

60

ΝΙΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

61

ΝΤΕΦΑ ΜΑΡΙΑ

62

ΝΤΙΚΟΛΙ ΜΟΝΙΚΑ

63

ΞΕΦΤΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

64

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙNH

65

ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

66

ΠΑΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

67

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

68

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ

69

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ

70

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

71

ΠΑΠΑΤΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

72

ΠΑΠΑΤΖΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

73

ΠΙΧΛΙΑΒΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

74

ΡΑΪΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

75

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

76

ΣΑΜΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

77

ΣΑΝΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

78

ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

79

ΣΕΛΑΜΑΪ ΑΝΕΣΤΗΣ

80

ΣΕΛΑΜΑΪ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

81

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

82

ΣΚΑΡΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

83

ΣΠΑΘΑΡΑ ΜΑΡΙΑ

84

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ

85

ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

86

ΣΤΑΤΗΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

87

ΤΑΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

88

ΤΖΗΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

89

ΤΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

90

ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

91

ΤΣΙΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

92

ΤΣΙΑΒΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ

93

ΤΣΙΑΜΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΑΛΑΤΕΙΑ

94

ΤΣΙΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

95

ΤΣΙΟΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

96

ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

97

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

98

ΨΥΡΡΑ ΖΩΗ

99

ΨΥΡΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ