Εκλογές στους δασκάλους

Δημοσιεύθηκε στις: 3 Ιουνίου 2012, 20:52

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Εκπ/κών Π.Ε. Λάρισας « ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΥΜΑΣ»   καλεί  τα μέλη του σε ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ (επαναληπτική βάσει του άρθρου 17 του καταστατικού του Συλλόγου) την 7η  Ιουνίου 2012, ημέρα Πέμπτη   και από ώρα 08:30΄στην αίθουσα εκδηλώσεων του 25ου Δημοτικού Σχολείου Λάρισας- (Νεάπολη).

Με το πέρας  της Γενικής Συνέλευσης θα πραγματοποιηθούν αρχαιρεσίες για την ανάδειξη νέου Δ.Σ. και Ε.Ε.

Πέμπτη   7  Ιουνίου 2012

08:30΄ Έναρξη
08:30΄- 08:45΄ Εκλογή προεδρείου Γ.Σ (πρόεδρος και 2 μέλη)
08:45΄- 09:15΄ Χαιρετισμός αιρετών ΠΥΣΠΕ – ΑΠΥΣΠΕ.
09:15΄- 09: 45΄ Απολογισμός πεπραγμένων του Δ.Σ από τον Πρόεδρο του Συλλόγου.
09:45΄- 10:00 ΄ Οικονομικός απολογισμός από τον ταμία του Συλλόγου, έκθεση διαχειριστικού ελέγχου από τον Πρόεδρο της Ε.Ε
10:00΄- 11: 00΄ Έλεγχος πεπραγμένων Δ.Σ.
11:00΄- 11: 30΄ Δευτερολογία Προέδρου-Έγκριση Διοικητικών-Οικονομικών πεπραγμένων.
11:30΄- 13: 30΄ Συζήτηση για τα θέματα Η.Δ. της 81ης Γενικής Συνέλευσης των Αντιπροσώπων της ΔΟΕ.
13:30΄- 14: 00΄ Παρουσίαση υποψηφίων για Δ.Σ Συλλόγου και Ε.Ε -Εκλογή τριμελών εφορευτικών επιτροπών για τις αρχαιρεσίες
14:00’ – 18:30΄ Αρχαιρεσίες για Δ.Σ. και Ε.Ε.

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΑ ΠΑΡΑΤΑΞΗ

Δ.Α.Κ.Ε.

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΓΙΑ Δ.Σ.

  •  Γκουτζέλας Αθανάσιος
  • Γούλας Ιωάννης
  • Καλέτσιος Σπυρίδων
  • Λέτσιος Ιωάννης
  • Μπασδέκης Γεώργιος
  • Νάστος Γεώργιος
  • Ξυνοπούλου Αφροδίτη
  • Παναγάκη Βασιλική
  • Παπαποστόλου Δημήτριος
  • Σταυροθεόδωρος Βασίλειος
  • Φαϊτάκη Ελισάβετ

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΓΙΑ Ε.Ε.

  • Δραγανιδάκης Δημήτριος
  • Καμηλούδης Δημήτριος
  • Κατσιγιάννης Δημήτριος
  • Τσιτσιρίγγου Αργυρώ
  • Τσιτώτας Κων/νος
  • Χασιώτης Δημήτριος

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε.ΛΑΡΙΣΑΣ       

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ Δ.Σ.

1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

2. ΚΟΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3. ΜΠΑΣΔΡΑΒΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

5. ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6. ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

8. ΧΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ Ε.Ε.

1.ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2.ΤΣΙΟΥΛΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

Υποψήφιοι για Δ.Σ.

Κοσμοπούλου Φωτεινή

Συννεφακοπούλου Κυριακή

Χριστοδούλου Αστέριος

ΕΣΑΚ-ΔΕΕ

Υποψήφιοι για Δ.Σ.

Γεωργιάδου Τασούλα

Γιώτας-Τσέλνικας  Κώστας

Γκαντούνας Ηλίας

Γκιάτος Γιάννης

Γκόγκας Γιώργος

Ζιάκου Αθανασία

Κακαλέ Ειρήνη

Κωστούλας Αποστόλης

Μάγγου- Στατήρη Ελένη (Λέλα)

Μπίκας Χρήστος

Μυσίδου Λαμπρινή

Πατσίκας Αντρέας

Τέλιου Μαρία

Τσιος Δημήτρης

Yποψήφιοι για Ε.Ε

Τσαούση Ελένη

 

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ